Scroll Top
bank 2 1

Zarządzanie drukowaniem a optymalizacja w systemie instytucji bankowej.

Zarządzanie drukowaniem a optymalizacja w systemie instytucji bankowej. Santander Consumer Bank należy do Grupy Santander. Bank jest jednym z liderów rynku kredytów konsumenckich w Polsce. Instytucje bankowe bardzo mocno bazują jeszcze na materiałach drukowanych. Wszystkie dokumenty klientów są drukowane i podpisywane. W takiej sytuacji i przy tak ogromnej skali efektywne zarządzanie drukowaniem ma ogromne znaczenie.


Z CZYM SIĘ MIERZYMY:

OGROMNA SKALA WYDRUKU DOKUMENTÓW I EKSPLOATACJI URZĄDZEŃ

Tak zwana „praca papierkowa” to w przypadku instytucji bankowych nie jest jedynie martwy zwrot. Wszelkie dokumenty w takich miejscach muszą być wydrukowane celem podpisania przez klienta. W związku z tym skala wydruku dokumentów jest ogromna. Podstawą ograniczenia kosztów w firmie okazuje się właśnie efektywny system zarządzania drukowaniem.


CZEGO POTRZEBUJEMY:

OSZCZĘDNOŚĆ KOSZTÓW I CZASU POPRZEZ KOMPLEKSOWY SYSTEM ZARZĄDZANIA DRUKOWANIEM 

Santander Consumer Bank potrzebował rozwiązania kompleksowego. Usługi, która pozwoli na optymalizację nie tylko kosztów, ale i czasu pracy. Opieka całej grupy pracowników nad urządzeniami drukującymi i materiałami eksploatacyjnymi stała się nieopłacalna. Bank rozwijał się bardzo szybko i aktualnie posiada kilkaset placówek w całej Polsce. W każdym oddziale znajduje się około 1-3 urządzeń drukujących. Finalnie może to być nawet ponad tysiąc urządzeń w całej Polsce. Ręczny monitoring takiej ilości drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych jest praktycznie niemożliwy. Wymaga to osobnego dużego zespołu, który będzie opiekował się zamówieniami materiałów eksploatacyjnych czy serwisem urządzeń. Nadszedł czas poszukiwań usług pomagających w efektywnym zarządzaniu drukowaniem.


JAK TO ROZWIĄZALIŚMY:

KOMPLEKSOWE ROZWIĄZANIE DO ZARZĄDZANIE DRUKIEM W FIRMIE

Idealnym rozwiązaniem okazały się usługi firmy Sietom. Dzięki połączeniu kilku rozwiązań Bank mógł lepiej spożytkować czas pracy swoich pracowników.

Wyszliśmy od usługi Device 4You, która pozwala na zakup specjalnie skonfigurowanego sprzętu wraz z pakietem usług. Usługa dopuszcza bardzo duże pole negocjacyjne, co jest kluczowym czynnikiem przy rosnącej skali klienta.

Dzięki skorzystaniu z usługi Device 4You i towarzyszącym usługom Fechmistrz i Floret – Bank mógł zaopatrzyć swoje placówki w urządzenia takie jak drukarki czy MPF praktycznie za darmo. Dodatkowo nie musi martwić się o zamawianie nowych tonerów czy innych materiałów do urządzeń. Firma Sietom kompleksowo dostarcza wszystko, co potrzebne do pracy z drukiem.

bank 1 2

Usługa Fechmistrz wraz z usługą Floret gwarantują stały monitoring wydruków, a także kondycji urządzeń drukujących.

Pozwala to na efektywne i kompleksową kontrolę zadań i zarządzanie drukarkami nawet w największej firmie. Rozwiązania te zapewniają:

  • monitoring stanu urządzenia pod kątem technicznym,
  • weryfikacja poziomu tuszy i tonera do drukarki, również unikając przedwczesnej wymiany tonera – oszczędność niepotrzebnych kosztów,
  • monitorowanie zadań wydruku, które są już realizowane albo czekają na wydruk w kolejce,
  • kontrola i analiza poprawności wydrukowania zleconych dokumentów,
  • dostarczanie bieżących materiałów eksploatacyjnych (tonery, bębny światłoczułe, itd.),
  • utylizację zużytych materiałów.

Kompleksowe rozwiązanie dla bezpieczeństwa Twoich wydruków, dokumentów i sprzętu.

W przypadku jakiejkolwiek awarii z usługą Fechmistrz współpracuje również system zarządzania technicznego Serwis+. Gwarantuje on dojazd do klienta i naprawę urządzenia w czasie niezwłocznym od zgłoszenia usterki przez system. W przypadku braku możliwości naprawy drukarek i innych urządzeń na miejscu klient ma gwarancję dostarczenia do firmy urządzenia zastępczego na czas naprawy.

Kompleksowe rozwiązania firmy Sietom to nie tylko dobry system zarządzanie drukowaniem. Usługi te gwarantują oszczędność czasu pracy Twoich pracowników, a także kontrolę kosztów, jakie niesie za sobą zaopatrzenie drukarek i innych urządzeń w firmie. Pozwól nam wprowadzić efektywny system zarządzania wydrukami do Twojej firmy i zwiększ obroty już dziś!

Preferencje prywatności
Kiedy odwiedzasz naszą stronę, może ona przechowywać przez Twoją przeglądarkę informacje z określonych usług, zazwyczaj w postaci plików cookies. Tutaj możesz zmienić swoje preferencje prywatności. Należy pamiętać, że zablokowanie niektórych rodzajów plików cookie może mieć wpływ na korzystanie z naszej witryny i oferowanych przez nas usług.