Zarządzanie drukiem

Fechmistrz – proaktywne zarządzanie drukiem

Fechmistrz to autorska, oryginalna koncepcja zarządzania drukiem obejmująca wszystkie etapy procesu, którego efektem końcowym jest dokument tak w wersji papierowej jak i elektronicznej.

Fechmistrz monitoruje “tu i teraz” (w czasie rzeczywistym) każde z urządzeń drukujących i każde z zadań na tych urządzeniach. Monitorowane są zadania wydruku, które są już realizowane albo czekają na wydruk (w tzw. „kolejce wydruku”). Analizowana jest też poprawność wykonania zadań wydruku.

Fechmistrz “czujnym okiem” obserwuje zapas materiałów eksploatacyjnych i przewiduje termin ich wymiany. Reaguje na każdy sygnał potencjalnej awarii, natychmiast informując serwisantów o nawet najdrobniejszej usterce.

Nasza koncepcja sprawdziła się w wielu firmach dzięki swojej prostocie i uniwersalności.

Zadowoleni klienci podkreślają walory usługi Fechmistrz, której wdrożenie zdecydowanie obniżyło całkowite koszty eksploatacji i serwisu.

Podłączenie do sieci LAN gwarantuje stałe monitorowanie ilości np. papieru czy poziomu toneru, informując o wszelkich procesach i działaniach przeprowadzonych na każdym z urządzeń.

Dostępnych jest aż 5 różnych wariantów usługi Fechmistrz, dopasowanych dokładnie do oczekiwań klientów.

Podpowiemy jak usprawnić zarządzanie drukiem w Twojej firmie!

  • Jesteśmy
  • Czekamy
  • Zapraszamy

Napisz, zadzwoń:

infolinia@sietom.pl

tel. 0 801 301 401

Nasi partnerzy