Bezpieczeństwo IT

Fechmistrz – proaktywne bezpieczeństwo IT

Usługa Fechmistrz – proaktywne bezpieczeństwo IT wykorzystuje rozwiązanie HP Proactive Security.

Pierwszym elementem usługi jest HP Sure Sense Advanced.
HP Sure Sense Advanced służy do ochrony urządzeń z systemami Windows 10, Mac i Android przed oprogramowaniem złośliwym. Technologia głębokiego uczenia (Deep Learning) w systemie HP Sure Sense Advanced odróżnia oprogramowanie złośliwe od nieszkodliwych plików.

Drugim elementem usługi jest HP Sure Click Advanced.
Jest to rozwiązanie służące do izolowania zagrożeń, które mogły przedostać się przez inne zabezpieczenia. Najczęstszym źródłem ataków na komputery użytkowników końcowych są pliki pobierane z zainfekowanych witryn, załączniki do e-maili i zainfekowane linki. HP Sure Click Advanced otwiera nieznane pliki i treści w izolowanych od reszty systemu operacyjnego maszynach wirtualnych.

Trzecim, dodatkowym elementem, jest platforma internetowa HP TechPulse.

TechPulse gromadzi i przedstawia informacje dotyczące zagrożeń wykrytych przez Sure Sense Advanced a także monitoruje działania maszyn wirtualnych wykorzystywanych przez Sure Click Advanced. Co ważne – wrażliwe dane użytkowników, w tym dane uwierzytelniające, pliki, treści i dane osobowe, nie są gromadzone. Zarówno dane z urządzeń przesyłane do portalu TechPulse jak i dostęp do niego jest szyfrowany protokołem SSL.

 

HP techPulse jest podstawową działania w usłudze Fechmistrz – proaktywne zarządzanie komputerami, o której przeczytasz tutaj.

Więcej informacji, w tym także dane techniczne na temat usługi Fechmistrz – proaktywne bezpieczeństwo IT znajdziesz na dedykowanej stronie internetowej:

bezpiecznelaptopy.pl

Interesuje Cię to rozwiązanie?

 

  • Jesteśmy
  • Czekamy
  • Zapraszamy

Napisz, zadzwoń:

infolinia@sietom.pl

tel. 0 801 301 401

Nasi partnerzy