Scroll Top

Kompleksowa ochrona sprzętu w Twojej firmie.

kula garda

GARDA

Pakiet Garda, jak sama nazwa sugeruje, pozwoli Ci na pełną ochronę sprzętu biurowego na wypadek nagłego “ataku” zdarzeń losowych.

Każdy zna powiedzenie “nie ma ryzyka, nie ma zabawy”. Jeśli jednak chcemy profesjonalnie przedstawić swoją firmę w oczach partnerów – nie możemy pozwolić sobie na przestoje w codziennej pracy z tak błahych powodów jak usterki sprzętu. Tu z pomocą przybywa usługa firmy Sietom – Garda.

NA CZYM POLEGA FENOMEN PAKIETU GARDA?

Jest to pełna ochrona zabezpieczająca urządzenia klienta, jak i te dostarczone przez nas. Aktualnie proponujemy gwarancję prawidłowego działania naszych sprzętów na okres od 2 do 3 lat.

Pakiet Garda obejmuje pełne spektrum działań celem zapewnienia podstawowej, jak i dodatkowej ochrony produktu. W zakres usługi wchodzą:

  • ochrona urządzenia przez czas trwania umowy,
  • błyskawiczna obsługa w przypadku wystąpienia wady, uszkodzenia lub awarii,
  •  bezpłatny serwis,
  • koszty naprawy awarii po stronie firmy Sietom,
  • urządzenie zastępcze przez okres serwisu – GRATIS,
  • możliwość przedłużenia okresu zabezpieczenia.

Ochrona sprzętu z gwarancją urządzenia zastępczego

Dzięki kompleksowej ochronie sprzętu nie musisz się martwić o ewentualne awarie. Nawet jeśli wystąpi jakiekolwiek zdarzenie losowe, powodujące uszkodzenie narzędzi pracy – firma Sietom gwarantuje bezpłatną wymianę urządzenia biurowego na czas naprawy naszego sprzętu. Dzięki temu nie musisz przejmować się czasem serwisowania urządzenia. Wszelkie awarie sprzętu są objęte opieką i działaniem naprawczym natychmiast od momentu zgłoszenia.

Poczuj komfort kompleksowej ochrony Twojego sprzętu w przypadku uszkodzenia lub awarii!

Nasze kompleksowe usługi zabezpieczające sprzęt są wysoko cenione przez naszych klientów. Grono osób, które nam zaufały stale się powiększa. Jeśli to nie daje Ci gwarancji naszej skuteczności – Sprawdź nas już dziś i pozwól udowodnić, że sprostamy również Twoim potrzebom!sprzętu

więcej USŁUG  SIETOM

Preferencje prywatności
Kiedy odwiedzasz naszą stronę, może ona przechowywać przez Twoją przeglądarkę informacje z określonych usług, zazwyczaj w postaci plików cookies. Tutaj możesz zmienić swoje preferencje prywatności. Należy pamiętać, że zablokowanie niektórych rodzajów plików cookie może mieć wpływ na korzystanie z naszej witryny i oferowanych przez nas usług.