Scroll Top

OBSŁUGA SERWISOWA TO JEDNA Z NASZYCH NAJMOCNIEJSZYCH STRON.

kula serwis

SERWIS+

SERWIS+, CZYLI OBSŁUGA SERWISOWA. NA CZYM DOKŁADNIE POLEGA I CO ZYSKA NA TYM NASZ KLIENT?

Zawsze staramy się o być przysłowiowy “krok do przodu” w sprostaniu potrzebom naszych partnerów biznesowych. Dlatego też nasze usługi obejmują zawsze kompleksową opiekę nad klientem.

NA CZYM POLEGA FENOMEN PAKIETU SERWIS+?

W naszej usłudze Serwis+ gwarantujemy działania ochronno-serwisowe. w postaci:

  • wykonania niezbędnych przeglądów urządzeń,
  • przeprowadzenia wszelkich napraw, w tym opcjonalnie możliwa jest nieodpłatna wymiana części.
  • podstawienie drukarki zastępczej na czas naprawy (jeżeli nie da się usunąć uszkodzenia na miejscu)
  • wykonywanie cyklicznych przeglądów
  • telefoniczna konsultacja techniczna

Nasi serwisanci reagują błyskawicznie. Nie musisz martwić się o niedostępność urządzenia przez wiele dni. Szybka reakcja naszych pracowników jest możliwa dzięki mobilnym technologiom i Internetowemu Centrum Obsługi Klienta (system ICOK). Wiedząc, że czas to pieniądz – nie pozwalamy na przestój w codziennej pracy Twojej firmy!

Oddziały serwisowe w 8 miastach gwarantują dotarcie do wszystkich naszych klientów na terenie Polski. Obsługa serwisowa działa w Bydgoszczy, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Warszawie, Szczecinie, Kętrzynie i Wrocławiu.

Awarie sprzętu traktujemy poważnie, gdyż wiemy jak ważna jest płynność w działaniach administracyjnych. Dlatego też pracujemy dla Państwa w systemie 24-godzinnym, 7 dni w tygodniu, przez 365 dni w roku. Nie ryzykuj – skorzystaj z naszej oferty serwisowej urządzeń już dziś.

Poczuj się bezpiecznie.

więcej USŁUG  SIETOM

Preferencje prywatności
Kiedy odwiedzasz naszą stronę, może ona przechowywać przez Twoją przeglądarkę informacje z określonych usług, zazwyczaj w postaci plików cookies. Tutaj możesz zmienić swoje preferencje prywatności. Należy pamiętać, że zablokowanie niektórych rodzajów plików cookie może mieć wpływ na korzystanie z naszej witryny i oferowanych przez nas usług.