Scroll Top

Floret to usługa, która pozwoli Twojej firmie w nowatorski sposób zarządzać kosztami eksploatacji sprzętu biurowego jak drukarka czy skaner.

kula floret

FLORET

Usługa ta jest tak naprawdę kompleksowym pakietem biurowym dla Twojej firmy. Każde biuro potrzebuje porządnego sprzętu jak drukarka czy skaner. Naszym zadaniem jest sprostać indywidualnym potrzebom naszych klientów przy zachowaniu minimalnych kosztów po stronie partnera.

Z pomocą przychodzi Floret, który jak sama nazwa wskazuje – działa szybko i trafia w punkt Twoich biurowych potrzeb!

NA CZYM POLEGA FENOMEN USŁUGI FLORET?

W ramach pakietu Floret gwarantujemy dostarczenie do Twojej firmy wybranego przez Ciebie sprzętu najwyższej klasy. Ponadto jesteśmy odpowiedzialni za dostarczanie bieżących materiałów eksploatacyjnych (tonery, bębny światłoczuł itd.). Działamy kompleksowo, więc to nie wszystko! Dodatkowo zapewniamy serwis techniczny i konserwację sprzętu, a także utylizację zużytych materiałów. Zapewniamy również monitoring wydruków, który pozwoli na kontrolę nad zużyciem materiałów.

CO W SYTUACJI JEŚLI MASZ SWOJE urządzenia jak  DRUKARKa czy skaner I NIE CHCESZ WYMIENIAĆ SPRZĘTU? NA TO RÓWNIEŻ MAMY ROZWIĄZANIE.

W sytuacji, w której posiadasz już niezbędne urządzenia jak drukarki czy skanery – wcale nie musisz rezygnować z naszej usługi. Floret gwarantuje usługi dodatkowe również w przypadku posiadania własnego sprzętu biurowego. W takim przypadku proponujemy rozliczenie od kopii w zamian za obsługę Twojego sprzętu. Dostarczamy materiały eksploatacyjne a także utylizujemy te zużyte. Poprzez montaż systemu monitorującego możemy również kontrolować ilość wydruków na działającym już urządzeniu.

Zapewne nasuwa się tutaj pytanie – ile kosztuje DRUKARKA I MATERIAŁY W USŁUDZE FLORET?

Możesz zapomnieć o kosztach urządzeń biurowych, zamawianiu materiałów eksploatacyjnych, czy drogich naprawach. Jedyne koszty jakie ponosi klient w usłudze Floret, są to odgórnie ustalone koszty wydrukowanych kopii. Dzięki temu zmniejszysz koszty materiałów, dostaw, a także serwisu i konserwacji sprzętu. Monitoring wydruków zmaksymalizuje również wykorzystanie materiałów i urządzeń. Usługa FLORET może zaowocować oszczędnościami dla firmy nawet do 35%!

więcej USŁUG  SIETOM

Preferencje prywatności
Kiedy odwiedzasz naszą stronę, może ona przechowywać przez Twoją przeglądarkę informacje z określonych usług, zazwyczaj w postaci plików cookies. Tutaj możesz zmienić swoje preferencje prywatności. Należy pamiętać, że zablokowanie niektórych rodzajów plików cookie może mieć wpływ na korzystanie z naszej witryny i oferowanych przez nas usług.