Scroll Top

Kiedy Twoja firma potrzebuje audytu wewnętrznego

kula audyt

AUDYT

Chcielibyśmy przedstawić usługę, która bada środowisko dokumentów drukowanych i cyfrowych na każdym etapie ich funkcjonowania.

NA CZYM POLEGA FENOMEN USŁUGI AUDYT?

Nasza usługa weryfikuje sposób zarządzania dokumentami. Działa na każdym etapie przetwarzania dokumentów i kompleksowo opiekuje się dokumentacją w Twojej firmie.

Działa w zakresie:

  • początkowego generowania,
  • procesowania,
  • archiwizowania,
  • wyszukiwania,
  • niszczenia.

Usługa Audyt umożliwia analizę każdego kroku procedury bez potrzeby zatrudniania zewnętrznego audytora. Dzięki naszemu doświadczeniu możemy wykonać weryfikację z perspektywy struktury organizacyjnej Firmy, jak i funkcjonowania urządzeń czy oprogramowania, a nawet materiałów i usług wewnętrznych.

Nasza usługa umożliwia wykonanie samodzielnie audytu wewnętrznego w Firmie. Od teraz możesz wykrywać problemy dużo szybciej – nie czekaj, wypróbuj oprogramowanie Audyt już dziś i dokonaj zmian w swoim biznesie!

więcej USŁUG SIETOM

Preferencje prywatności
Kiedy odwiedzasz naszą stronę, może ona przechowywać przez Twoją przeglądarkę informacje z określonych usług, zazwyczaj w postaci plików cookies. Tutaj możesz zmienić swoje preferencje prywatności. Należy pamiętać, że zablokowanie niektórych rodzajów plików cookie może mieć wpływ na korzystanie z naszej witryny i oferowanych przez nas usług.