Scroll Top

Dzierżawa drukarek

Jesteśmy firmą, która od ponad 25 lat zajmuje się m.in. organizacją środowiska druku. Dlatego ważną część naszej oferty stanowi dzierżawa drukarek. Jest to bardzo dogodne rozwiązanie dla organizacji, którym zależy na optymalizacji kosztów. Dzięki naszej usłudze nie muszą dokonywać zakupu sprzętu, który często stanowi spore obciążenie dla firmowego budżetu. Co więcej, nie martwią się o przeglądy i konserwacje urządzeń oraz wymianę materiałów eksploatacyjnych. Jedyne koszty, jakie ponoszą, to opłaty za wynajem i wydruki. Warto dodać, że doradzamy także przy wyborze odpowiedniej drukarki.

W ramach dzierżawy drukarek oferujemy urządzenia różnego typu. Nasi klienci reprezentują wiele branż i mają rozmaite oczekiwania względem sprzętu. Dlatego znajdziesz u nas zarówno drukarki lokalne, jak i sieciowe, a także urządzenia wielofunkcyjne od znanych i cenionych producentów. A może np. do swojego sklepu potrzebujesz wydruków o większym formacie? W naszej ofercie są także drukarki umożliwiające wydruki banerowe – japońskiej firmy OKI. Oferujemy także wynajem drukarek HP PageWide, które dzięki stałej głowicy zadrukowują całą szerokość strony. Wyróżnia je także niezwykła szybkość działania oraz energooszczędność.

Profesjonalny serwis drukarek w Sietom

Dysponujemy wyjątkową kadrą fachowców z pasją. Dlatego oferujemy naszym klientom profesjonalny serwis drukarek, dzięki któremu będą one sprawnie działać przez wiele lat. Zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie przeglądów, konserwacji oraz napraw urządzeń drukujących różnych producentów. Zajmujemy się czyszczeniem podzespołów oraz wymianą elementów, które uległy zużyciu. Dzięki ponad 25-letniemu doświadczeniu gwarantujemy sprawny, a zarazem precyzyjny i skuteczny serwis drukarek. Obejmujemy nim zarówno sprzęty, które dzierżawią od nas nasi klienci, jak i urządzenia, które zakupili na cele firmowe lub prywatne.

Zajmujemy się także serwisem drukarek przemysłowych, zatem naszą ofertę kierujemy również do klientów, którzy korzystają z systemu kodów kreskowych. Drukarki te umożliwiają m.in. szybki wydruk etykiet z kodami paskowymi do znakowania różnego rodzaju towarów. Przeznaczone są jednak do druku o średnim i wysokim nakładzie, dlatego ze względu na ich intensywną eksploatację warto pamiętać o systematycznych przeglądach. Jeśli nie masz na to czasu –sprawdź naszą usługę Fechmistrz. Dzięki temu oprogramowaniu uzyskasz zdalny monitoring urządzeń drukujących.

Dlaczego naprawa drukarek w naszej firmie to dobry wybór?

Naprawa drukarek stanowi ważną część działalności naszej firmy. Zdajemy sobie sprawę, że urządzenia te w wielu branżach odgrywają na co dzień istotną rolę. Wszelki usterki zaś mogą spowolnić albo zahamować pracę i przyczynić się do strat finansowych organizacji. Dlatego tak jak w przypadku serwisu – stawiamy na sprawne, a jednocześnie precyzyjne i skuteczne naprawy drukarek. Wiemy, że tempo napraw nie zawsze idzie w parze z ich skutecznością. W naszej firmie łączymy te 2 kluczowe dla biznesu aspekty już od ponad 25 lat.

Szeroka wiedza i bogate doświadczenie pozwalają nam na dokonywanie wnikliwych i trafnych diagnoz wszelkich usterek. Dzięki temu w każdym przypadku jesteśmy w stanie dopasować właściwe rozwiązanie. Wykonujemy naprawy pogwarancyjne z użyciem oryginalnych części. Na czas naprawy, w ramach pakietu Serwis+, zapewniamy drukarkę zastępczą. Na koniec warto wspomnieć, że sprzedajemy też drukarki i urządzenia wielofunkcyjne. Zachęcamy Cię do zapoznania się z naszym programami sprzedażowymi: Printer Classic i Device4You. Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Zapraszamy do współpracy.

Preferencje prywatności
Kiedy odwiedzasz naszą stronę, może ona przechowywać przez Twoją przeglądarkę informacje z określonych usług, zazwyczaj w postaci plików cookies. Tutaj możesz zmienić swoje preferencje prywatności. Należy pamiętać, że zablokowanie niektórych rodzajów plików cookie może mieć wpływ na korzystanie z naszej witryny i oferowanych przez nas usług.