Scroll Top


STYCZEŃ

JUŻ JEST! 2024 ROKIEM FLORETU!

15 lat ogromnych oszczędności naszych klientów to dobry powód do świętowania! 🎉

A skąd 15 lat? Ponieważ właśnie w tym roku wybija 15 rocznica istnienia usługi Floret! To prawdziwa kula oszczędności biurowego sukcesu, która rozpędza działanie Twojego biznesu w zawrotnym tempie. WYKONALIŚMY: 2 500 000 000 wydruków

Które spowodowały oszczędności:

  • OSZCZĘDZILIŚMY: 250 000 000 niepotrzebnych wydruków
  • OSZCZĘDZILIŚMY: 100 000 tonerów
  • OSZCZĘDZILIŚMY PIENIĄDZE NASZYCH KLIENTÓW: Łącznie Ok 1 250 000 euro
  • OSZCZĘDZILIŚMY NATURĘ: 30 000 drzew

DZIĘKUJEMY! Bez oddanego zespołu nie bylibyśmy w stanie tego osiągnąć : )

 EKO ZMIANA NA EKO FLOTĘ

Kochani, z dumą pragniemy ogłosić kolejny kamień milowy w naszej misji dbania o środowisko – EKO ZMIANA dzieje się tu i teraz! Po raz drugi dokonaliśmy znaczącej transformacji w naszej flocie pojazdów, zastępując je bardziej ekologicznymi modelami hybrydowymi.

Jak wiecie w 2019 roku podjęliśmy pierwszy krok, eliminując pojazdy z silnikami diesel lub gazowymi na rzecz ekologicznych modeli hybrydowych, takich jak Toyota Corolla i Toyota RAV4. Koniec roku 2023 to kolejny etap naszej transformacji, gdy dołączyły do floty nowe hybrydowe modele Toyoty.

Najważniejsze zmiany po wprowadzeniu nowej floty to:

1. Wydłużenie okresu użytkowania każdego pojazdu z około 3 lat do nawet 5 lat.
2. Flota pokonuje średnio 140 tysięcy kilometrów, o 20 tysięcy więcej niż z wcześniejszymi modelami benzynowymi i gazowymi.
3. Średnie spalanie nowej floty jest znacznie niższe niż w przypadku poprzednich modeli.
4. Emisja CO2 z poprzednich pojazdów wynosiła od 124 do 139 gramów na kilometr, co sumowało się w wysokich liczbach – od 14 880 000 do 16 680 000 g CO2 wyemitowanych do atmosfery w ciągu trzyletniego okresu użytkowania. Nowe pojazdy emitują od 100 do 128 gramów CO2 na kilometr, finalnie wydzielając od 14 000 000 do 17 920 000 g CO2 przez cały okres użytkowania, który został wydłużony nawet do 5 lat!

Jak wiecie w Sietom kierujemy się filozofią, że każdy z nas odgrywa swoją rolę w kształtowaniu przyszłości, dlatego stawiamy sobie za cel kontynuowanie wysiłków na rzecz ochrony środowiska i zachęcamy Was, drogie koleżanki i koledzy, do aktywnego udziału w tych dążeniach.

Dziękujemy Wam za wsparcie i zaangażowanie w nasze wspólne cele!

 DEBIUT ROKU W FIRMIE SAMSUNG

debiut roku

Z niekłamaną radością chcemy Was poinformować, że nasza firma została uhonorowana nagrodą „Debiut Roku” od światowej klasy marki Samsung! To dla nas nie tylko kolejna nagroda, których jak widzicie ostatnio zdobywamy coraz więcej. Jest to wyróżnienie, które dodatkowo podkreśla naszą pasję i zaangażowanie w rozwijanie relacji biznesowych na najwyższym poziomie. Traktujemy to wspaniałe wyróżnienie, jako motywację do dalszego doskonalenia.

To osiągnięcie nie byłoby możliwe bez niezastąpionego wkładu naszego zespołu. Dzięki Waszemu nieustającemu zaangażowaniu, kreatywności i wytrwałości osiągnęliśmy ten sukces. Wasze zaangażowanie i profesjonalizm stanowią fundament naszych osiągnięć. Nie zapominajcie o tym, że wspólnie tworzymy nie tylko firmę, ale również inspirującą społeczność pracowników.

Chcielibyśmy podziękować wszystkim za wsparcie i zaufanie, które są nieodłączną częścią naszego sukcesu. To dla nas ogromne wyróżnienie być docenianym przez tak cenionego partnera biznesowego jak Samsung. Trzymajcie kciuki za naszą dalszą drogę ~ to dopiero początek!

Raz jeszcze dziękujemy za Wasze zaangażowanie i wkład w rozwój firmy.BĄDŹ NA BIEŻĄCO!
SPRAWDŹ CO NOWEGO U NAS

NOWE PRZEPISY UE DOTYCZĄCE OPAKOWAŃ TO KOLEJNY KROK W KIERUNKU RATOWANIA PLANETY
LINKED IN: CZYTAJ DALEJ

OPTYMALIZACJA W BRANŻY ELEKTRONIKI I AUTOMATYZACJI DZIĘKI RTLS
FACEBOOK: CZYTAJ DALEJ

EKO ZMIANA DZIEJE SIĘ TU I TERAZ! PO RAZ DRUGI WYMIENILIŚMY FLOTĘ NA EKO HYBRYDY!
FACEBOOK: CZYTAJ DALEJ

SYSTEM RTLS — SKUTECZNA LOKALIZACJA TOWARU U PRODUCENTÓW MEBLI
CASE STUDY: CZYTAJ DALEJ

A TAKŻE CO W TYM MIESIĄCU DOSTALI NASI KLIENCI:

Niesamowity Rok 2024 – 15 lat FLORETU!
NEWSLETTER DO KLIENTÓW: CZYTAJ DALEJ

 

Preferencje prywatności
Kiedy odwiedzasz naszą stronę, może ona przechowywać przez Twoją przeglądarkę informacje z określonych usług, zazwyczaj w postaci plików cookies. Tutaj możesz zmienić swoje preferencje prywatności. Należy pamiętać, że zablokowanie niektórych rodzajów plików cookie może mieć wpływ na korzystanie z naszej witryny i oferowanych przez nas usług.