Scroll Top

LIPIEC 

TYTUŁ PLATYNOWEGO PARTNERA W FIRMIE BROTHER! 🌟

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że otrzymaliśmy prestiżowy certyfikat rzetelności współpracy od firmy Brother, uhonorowani tytułem „Platinum Business Partner” w zakresie sprzedaży urządzeń oraz materiałów eksploatacyjnych.

To dla nas ogromne wyróżnienie i dowód uznania za ciężką pracę, zaangażowanie i pasję całego naszego zespołu.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować Wam – ludziom, których profesjonalizm i oddanie są kluczowymi elementami naszego sukcesu. Jesteśmy pełni wdzięczności za to, że jesteście częścią naszej firmy – to Wy pozwalacie rozwijać się jej w tak szybkim tempie.

Dziękujemy za to, że jesteście tutaj i że dajecie z siebie wszystko. Z niecierpliwością patrzymy w przyszłość i wiemy, że w naszym zespole nie ma rzeczy niemożliwych!BIURO BLIŻEJ NATURY 🌿

Chcielibyśmy ogłosić, że wraz z początkiem września rusza akcja „Biuro bliżej natury” organizowana z marką HP.

Jak wiecie, Sietom jako firma od początku istnienia stawia na ekologiczne rozwiązania. W związku z tym wraz z firmą HP podjęliśmy decyzję o akcji promującej ekologiczne rozwiązania dla biur. Głównym założeniem będzie promocja mailingowa eko tuszy HP.

Zainteresowani potencjalni klienci którzy otrzymają maila ,będą mogli napisać z prośbą o ofertę na adres hp@sietom.pl. Skrzynka ta będzie obsługiwana przez nasz zespół handlowy.BĄDŹ NA BIEŻĄCO!

SPRAWDŹ CO NOWEGO NA NASZYCH SOCIAL MEDIACH:

 

SYSYTEM WMS W MAGAZYNIE PRODUCENTA MROŻONYCH RYB?
FACEBOOK: CZYTAJ DALEJ
KONIEC Z KWIATAMI Z PLASTIKU!
LINKED IN: CZYTAJ DALEJ
ELEKTRONICZNE ZARZĄDZANIE DOKUMENTAMI W PRYWATNYCH PLACÓWKACH OPIEKI ZDROWOTNEJ.
AKTUALNOŚCI: CZYTAJ DALEJ
Preferencje prywatności
Kiedy odwiedzasz naszą stronę, może ona przechowywać przez Twoją przeglądarkę informacje z określonych usług, zazwyczaj w postaci plików cookies. Tutaj możesz zmienić swoje preferencje prywatności. Należy pamiętać, że zablokowanie niektórych rodzajów plików cookie może mieć wpływ na korzystanie z naszej witryny i oferowanych przez nas usług.