Scroll Top


PAŹDZIERNIK

W tym miesiącu mamy przyjemność podzielić się z Wami dwiema ważnymi informacjami dotyczącymi naszej współpracy z firmą HAGER oraz platformy ICOK!Wdrożenie Technologii RTLS dla Firmy HAGER

Z przyjemnością ogłaszamy nasze najnowsze osiągnięcie: wdrożenie systemu automatycznej lokalizacji w czasie rzeczywistym (RTLS) dla firmy HAGER. Dzięki naszym innowacyjnym rozwiązaniom, firma HAGER zyskała możliwość śledzenia i zarządzania swoimi zasobami w sposób niezwykle efektywny.

O szczegółach tego projektu można przeczytać pod tym linkiem. To kolejny dowód na to, że nasza firma kontynuuje swoją misję dostarczania innowacyjnych narzędzi naszym klientom i staramy się być technologicznymi pionierami w nowoczesnych przedsiębiorstwach!Nowe Funkcje w Systemie ICOK już są!

W naszym systemie ICOK pojawiły się nowe funkcje, które znacząco zwiększają jego użyteczność. 

  1. Podstawowe Odczyty z Urządzenia: Teraz każdy klient, który ma zainstalowany system proaktywnego monitoringu, może korzystać z dodatkowych opcji. Od teraz klient:
    – widzi teraz aktualny stan materiałów eksploatacyjnych,
    – widzi aktualne liczniki urządzenia (w podziale na licznik mono/kolor, format A4/A3)
    – ma możliwość zmiany opisu lokalizacji urządzenia.

 

  • Zatwierdzanie Kosztorysów Naprawy: Dodaliśmy nową funkcję, która umożliwia użytkownikowi posiadającemu odpowiednie uprawnienia zatwierdzanie lub odrzucanie kosztorysów naprawy urządzeń znajdujących się w serwisie.

 

To tylko garść nowości, ale nie koniec naszej pracy nad platformą ICOK. Dążymy do ciągłego udoskonalania naszych produktów, aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów, tak więc będziemy rozwijać ten temat dalej! 🙂 BĄDŹ NA BIEŻĄCO!
SPRAWDŹ CO NOWEGO U NAS:

PRAWIDŁOWA UTYLIZACJA ODPADÓW BIUROWYCH ZMNIEJSZA EMISJĘ CO2!
LINKED IN: CZYTAJ DALEJ

KONTROLA DRUKU
U LIDERA USŁUG LOGISTYCZNYCH
FACEBOOK: CZYTAJ DALEJ

CERTYFIKAT ZŁOTEGO
PARTNERA XEROX
AKTUALNOŚCI: CZYTAJ DALEJ

ZARZĄDZANIE DOKUMENTACJĄ
W FIRMIE ARCHITEKTONICZNEJ
CASE STUDY: CZYTAJ DALEJ

A TAKŻE CO W TYM MIESIĄCU DOSTALI NASI KLIENCI:

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ DRUKU!
NEWSLETTER DO KLIENTÓW: CZYTAJ DALEJ

 

Preferencje prywatności
Kiedy odwiedzasz naszą stronę, może ona przechowywać przez Twoją przeglądarkę informacje z określonych usług, zazwyczaj w postaci plików cookies. Tutaj możesz zmienić swoje preferencje prywatności. Należy pamiętać, że zablokowanie niektórych rodzajów plików cookie może mieć wpływ na korzystanie z naszej witryny i oferowanych przez nas usług.