wdrożenia

HP

Oferta HP łączy w sobie skoncentrowane na kliencie innowacje, oferując kompleksowe systemy osobiste i systemy drukowania z możliwością rozbudowy razem z rozwiązaniami z zakresu zabezpieczeń i zarządzania, które zwiększają wydajność oraz chronią ważne dane coraz bardziej mobilnych użytkowników. To wszystko w pakiecie z legendarną niezawodnością i łatwością serwisowania typową dla produktów HP. Firma HP nieustannie dąży do obniżenia całkowitego kosztu posiadania, dzięki zgodności wstecznej wielu urządzeń drukujących oraz dużej energooszczędności wszystkich produktów , co pozwala na utrzymanie kosztów operacyjnych pod ścisłą kontrolą.

Drukarki HP

Seria niezawodnych i szybkich urządzeń Officejet Pro i Pro X została zaprojektowanadla małych firm i zespołów roboczych.

Klienci z segmentu małych i średnich firm szukają niskich kosztów zakupu oraz niskich kosztów operacyjnych. Do tej grupy klientów należą na przykład osoby prowadzące działalność gospodarczą oraz odziały firm. Oczekują one wysokiej jakości — takiej jak w droższych drukarkach laserowych — oraz oszczędzających czas funkcji druku dwustronnego i skanowania.

HP Officejet Pro X to najszybsze drukarki na świecie, które zostały wpisane do Księgi Rekordów Guinnessa 2014. Zaprojektowano je z myślą o potrzebach i unikatowych wymaganiach małych i średnich firm. Urządzenia HP Officejet Pro X rewolucjonizują drukowanie w firmach, zapewniając wzrost wydajności i ograniczenie kosztów.

To doskonała promocja wykorzystania drukarek atramentowych w firmach — w porównaniu z drukarkami laserowymi KOSZTY SĄ O POŁOWĘ MNIEJSZE, A PRĘDKOŚĆ DWA RAZY WIĘKSZA.

W ciągu ostatnich dwóch lat HP wprowadziło 16 nowych urządzeń wielofunkcyjnych, co oznacza, że niemal wszystkie modele urządzeń LaserJet mają mniej niż 3 lata.
Poza unowocześnieniem urządzeń firma HP dodała nowe modele z serii Pro dla małych i średnich przedsiębiorstw (5-15 użytkowników), które oferują niższy koszt wydruku strony oraz opcje drukowania w formatach A4 i A3.
Urządzenia wielofunkcyjne z serii Flow są przeznaczone dla firm, które potrzebują zintegrowanych rozwiązań do zarządzania przepływem pracy w celu ograniczenia kosztów i poprawy wydajności.

Warto zastanowić się nad możliwościami, jakie oferują programy HP Trade-In.
Wymiana dotychczasowego urządzenia na nową, energooszczędną drukarkę HP LaserJet, urządzenie wielofunkcyjne lub skaner umożliwia poprawę wydajności, obniżenie kosztów i ograniczenie wpływu na środowisko, a także daje dodatkowe korzyści w postaci rabatu przy zakupie nowego produktu.

Komputery stacjonarne mogą mieć różne formy i rozmiary, dostosowane do potrzeb klienta. Obudowy typu Small Form Factor pozwalają uzyskać optymalną równowagę między małym rozmiarem a możliwościami rozbudowy. Obudowy typu wieża mają pojemność i możliwości rozbudowy odpowiednie dla zaawansowanych użytkowników, natomiast obudowy typu Ultra Slim Desktop są przydatne w sytuacji, gdy miejsce na stanowisku pracy jest ograniczone i wymagana jest duża wydajność.

Ostatnie innowacje firmy HP wprowadzane w komputerach stacjonarnych pozwoliły zmniejszyć wielkość urządzeń, co obniża koszty zajmowanej powierzchni. Urządzenia mają rozbudowane funkcje obsługi dotykowej, umożliwiające wydajne i szybkie korzystanie z informacji. Silniejsza ochrona danych obniża poziom ryzyka. Rozwiązania HP w zakresie bezpieczeństwa ułatwiają klientom ochronę danych biznesowych dzięki kompleksowym, wielopoziomowym funkcjom zabezpieczeń wbudowanym w produkty HP. Komputery HP Desktop Mini są tak małe, że zmieszczą się prawie wszędzie, oraz cechują się bardzo niskim poborem mocy.

Komputery stacjonarne HP Elite są zbudowane z elementów zaprojektowanych tak, aby można było uzyskać do nich dostęp bez użycia narzędzi. Pozwala to zaoszczędzić czas i energię wymaganą na konserwację, wymianę i rozbudowę.

Stacje robocze HP sprawdzą się doskonale niemal w każdej firmie.

Inżynierowie zatrudnieni w wielu firmach produkcyjnych potrzebują mocy i możliwości graficznych oferowanych właśnie przez stacje robocze.

Służba zdrowia to kolejny przykład rynku, który stwarza duże szanse sprzedaży ze względu na postęp w graficznym prezentowaniu informacji, na przykład na zdjęciach rentgenowskich czy zeskanowanych obrazach tomografii komputerowej.

Dzięki swojej dużej mocy stacje robocze ułatwiają obsługę wielu aplikacji finansowych, a większość firm ma wewnętrzne działy finansów.

Podmioty sektora publicznego także znajdą wiele zastosowań stacji roboczych, podobnie jak przedsiębiorstwa z branży naftowej i gazowej oraz firmy tworzące zawartość cyfrową.

Użytkownicy stacji roboczych często pracują z wieloma monitorami. Wszystkie stacje robocze HP mogą obsługiwać wiele monitorów VGA lub cyfrowych.
HP oferuje szeroki wybór monitorów o przekątnej ekranu od 22 do 30 cali. Monitory te obsługują technologię HP DreamColor i zostały zaprojektowane oraz skonfigurowane z myślą o współpracy ze stacjami roboczymi HP Z.

W obecnej sytuacji gospodarczej przedsiębiorstwa mają większą potrzebę uzyskiwania jak najlepszych zwrotów z inwestycji w urządzenia drukujące – jednak ich priorytetem nadal jest bycie konkurencyjnymi. Takim wymaganiom sprostać mogą usługi zarządzania drukiem HP Partner Managed Print Services (MPS) i Twój zaufany partner. Dzięki bezpośrednim i elastycznym umowom możesz płacić tylko za takie usługi druku, jakich wymagasz.

HP Partner MPS jest wyjątkową ofertą, która łączy w sobie mocne strony HP i partnerów HP. Pozwoli Ci stworzyć elastyczny program zarządzania drukiem, który zapewni rzeczywiste korzyści finansowe dzięki znacznej redukcji czasu i pracy poświęcanych na zarządzanie drukiem. Odpowiednie ukierunkowanie zasobów jest jednak tylko pierwszym z kroków do osiągnięcia znacznych oszczędności: szczegółowe raporty wykorzystania urządzeń drukujących i przeglądy mogą zoptymalizować flotę drukarek, zarówno pod względem podziału, jak i postępu pracy. Tak naprawdę większość Klientów uznaje, że koszty zarządzania dokumentami (często 5–15% dochodów) mogłyby zostać zredukowane nawet o 30% dzięki umowie z HP MPS. I wreszcie ostatnia, choć istotna korzyść – możesz zwiększyć kontrolę i zakres bezpieczeństwa, stosując centralne zarządzanie flotą drukarek.

Oto kluczowe korzyści i funkcje HP Partner MPS.

Zaufanie i kontrola – portal usług HP zapewnia śledzenie urządzenia, analizę wykorzystania urządzenia i analizę trendów, abyś mógł być pewien, że Twoje aktywa uzyskują maksymalną wydajność. Poza monitoringiem HP oferuje kompletny zestaw analiz biznesowych,
w tym bieżące przeglądy. Obejmują one swoim zasięgiem wszystkie aspekty Twoich inwestycji: zestaw urządzeń floty drukarek, liczbę drukowanych stron wg urządzenia, wykorzystanie funkcji, liczbę wydruków kolorowych/czarno-białych oraz urządzenia, które nie mają funkcji raportowania. Wreszcie nasi konsultanci przekażą Ci ocenę możliwości z rekomendacją przyszłych zmian w produktach, które pozwolą na zwiększenie oszczędności i wydajności pracowników.

Zaufanie i wsparcie – Poza przypisanym zespołem HP Partner uzyskasz zdalny dostęp do Managera Dostaw HP, który może być punktem kontaktowym do wszystkich zadań związanych ze świadczeniem usług, takich jak: organizacja floty drukarek i obsługi, wdrożenie i bieżące zarządzanie. Zespół HP Partner MPS będzie z Tobą współpracował, aby zagwarantować świadczenie usług na uzgodnionym poziomie pod względem obsługi technicznej, konserwacji prewencyjnej i wykorzystania zasobów.

Spokój umysłu – HP Partner MPS zapewnia łatwy sposób zarządzania posiadanymi urządzeniami drukarskimi i ich rozwojem. Dzięki zdalnej diagnostyce i obsłudze technicznej na miejscu nasz serwis i obsługa urządzeń zagwarantują, że Twoja flota drukarek będzie zawsze sprawna, a wszelkie problemy techniczne będą skutecznie usuwane. Zautomatyzowane dostawy zapewniają regularną wymianę tonerów, aby wydruki zawsze były w odpowiedniej jakości.

Elastyczność i dostosowanie usług – HP MPS obsługuje szeroką gamę urządzeń marki HP i innych marek, co pozwala na zminimalizowanie inwestycji w inne programy MPS spoza asortymentu HP2. Wybierz okres umowy od 12 do 60 miesięcy i jedną z trzech elastycznych opcji rozliczeń z oferty (Level Pay, Base +Click, Cost per Page).

Doskonałość wykonania – Obsługa i serwis HP są monitorowane i sprawdzane pod względem szybkości reakcji, stałych stawek i satysfakcji Klienta. Nasi autoryzowani inżynierowie wykorzystują duży zasób profesjonalnych narzędzi diagnostycznych i metodologii, zarówno w sposób zdalny, jak i na miejscu, aby świadczyć usługi na światowym poziomie.

Zwiększona wydajność rozwiązań – HP i partnerzy oferują duży wachlarz rozwiązań, które spełniają wymogi Twojego przedsiębiorstwa w zakresie drukowania, zarządzania postępem prac, bezpieczeństwa, mobilności i konsultacji technicznych oraz integracji.

Wybierz usługi zarządzania drukiem HP Partner

Centrum Obsługi Klienta
tel. 0 801 301 401
e-mail: infolinia@sietom.pl

Nasi partnerzy