wdrożenia

DOCUWARE

System DocuWare jest nowoczesnym systemem do zintegrowanego zarządzania dokumentami. Współpracuje on z dowolnego typu dokumentami bez względu na ich źródło pochodzenia i posiada wbudowane wewnętrzne procedury kontrolne na potrzeby audytu. DocuWare importuje dokumenty, klasyfikuje je, dodaje pełnotekstowy skorowidz i umożliwia ich dalszą obróbkę.

Dodatkowe funkcje powodują, że dostęp do nich jest bezpieczny, kontrolowany i rejestrowany. Wzbogacony o funkcje obiegu dokumentów, moduł Web Content Management i funkcje integracyjne, DocuWare oferuje funkcjonalność opartą na Enterprise Content Management (ECM), umożliwiającą rozwój przedsiębiorstwa.

DocuWare oferuje komfort i bezpieczeństwo. Nawet najbardziej wymagający użytkownicy będą usatysfakcjonowani nie tylko wszechstronnymi funkcjami systemu, lecz także jego przyjazną obsługą i prostą administracją – wszystko to, łącznie z bogatymi możliwościami integracyjnymi i optymalnymi zabezpieczeniami czynią z DocuWare produkt, który może rozwijać się wraz z rosnącymi wymaganiami użytkownika.

Nasi partnerzy