Scroll Top
Inteligentne skanowanie dokumentów OCR dla Twojej firmy

Umango to oprogramowanie umożliwiające między innymi inteligentne skanowanie dokumentów. Co to oznacza w praktyce? Narzędzie to pozwoli Ci na przetworzenie zeskanowanego dokumentu i zmianę na przykład jego formatu. Dzięki wykorzystaniu technologii OCR (Optical Character Recognition) ułatwisz sobie również pracę nad dokumentami tekstowymi zeskanowanymi do formatu obrazu.
Dzięki współpracy oprogramowania Umango z PaperCut zyskujemy kompleksowe narzędzie. Pomaga ono od momentu zeskanowania dokumentu do momentu przetwarzania go na docelowym urządzeniu.

Inteligentne skanowanie dokumentów a Praktyczne zastosowanie OCR w zmianie obrazu na tekst
Jest wiele sytuacji, w których wydzielenie tekstu z obrazu może przynieść ułatwienie w pracy administracyjnej. Dzięki technologii OCR jest to możliwe. Oprogramowanie Umango pozwoli rozpoznać i wydzielić tekst ze skanowanych dokumentów (skonwertować skan na tekst). Nie musisz przepisywać danych w systemie ręcznie, wystarczy działanie kopiuj-wklej.

Konwersja formatu dokumentów z pliku graficznego na plik pdf, docx, pdf, xml, csv i inne

Kolejną istotną funkcją narzędzia Umango jest możliwość zmiany formatu pliku po inteligentnym skanowaniu dokumentów. Po wykonaniu skanu możesz przesłać plik z urządzenia drukującego na skrzynkę e-mail. Jeśli nie odpowiada Ci automatyczne przydzielenie formatu pliku pdf – możesz zdefiniować inny format  dokumentów przed wysłaniem. Oprócz plików pdf możesz wybrać najbardziej popularne pliki typu Word, Excel, ale i rozszerzenia mniej popularne.

Inteligentne skanowanie dokumentów a odczytywanie informacji z kodów kreskowych w OCR

Ciekawą funkcją jest niezaprzeczalnie odczytywanie kodów kreskowych (1D i 2D). Umożliwi to na sprawne zarządzanie dokumentów takich jak listy przewozowe od firmy kurierskiej.

Dodatkowe funkcje oprogramowania Umango, to między innymi:
●       automatyczne grupowanie przetworzonych dokumentów w zależności od treści,
●       śledzenie co jest skanowane na danym urządzeniu i przez kogo,
●       jedna licencja, która pozwala na nieograniczone skanowanie bez miesięcznych lub rocznych limitów stron,
●       kompatybilność narzędzia z wieloma wiodącymi markami urządzeń
●       wykrywanie pustych stron na skanowanym pliku pdf
●       separator zadań, który pozwala na skanowanie wielu dokumentów jednocześnie.

Program Inteligentnego skanowania dokumentów Umango umożliwia bezpieczny skan, a także późniejszą pracę na docelowym pliku.

więcej OPROGRAMOWANIA SIETOM

Preferencje prywatności
Kiedy odwiedzasz naszą stronę, może ona przechowywać przez Twoją przeglądarkę informacje z określonych usług, zazwyczaj w postaci plików cookies. Tutaj możesz zmienić swoje preferencje prywatności. Należy pamiętać, że zablokowanie niektórych rodzajów plików cookie może mieć wpływ na korzystanie z naszej witryny i oferowanych przez nas usług.