Scroll Top

Wygodne kontrola i zarządzanie drukowaniem z telefonu, komputera czy tabletu!

Oprogramowanie PaperCut MF umożliwia zarządzanie drukowaniem poprzez kontrolę nad drukarkami , kopiarkami i urządzeniami wielofunkcyjnymi. Jest to możliwe bezpośrednio na urządzeniu, jak i z komputera czy urządzeń mobilnych.

Zarządzanie drukowaniem to coś więcej niż zlecanie zadań do serwera drukarki. Drukowanie z telefonu, z komputera, czy innego urządzenia? Drukuj jak chcesz i kiedy chcesz.

Administratorzy oprogramowania mają pełen dostęp do urządzenia dzięki przyjaznemu interfejsowi. Mogą oni w pełni zarządzać, jak i konfigurować drukarki w firmie. Na panelu głównym możemy weryfikować bieżące informacje o stanie sprzętu. Widzimy tam zarówno aktywność systemu, jak i dane statystyczne ostatnio wykonanych czynności na panelu drukarki.
PaperCut MF dba również o środowisko. W panelu mamy nie tylko statystyki, kolejki drukowania czy ilość obecnego wydruku. Widzimy również pomiar wpływu na środowisko naszych działań historycznych. Administratorzy usługi mogą dzięki temu kontrolować rozliczenie użytkowników i kont. Umożliwia to również określenie firmowych zasad oszczędności wydruków. Nie zapominajmy również o tym, że dzięki efektywnemu zarządzaniu drukowaniem możemy zmienić nawyki użytkowników sprzętu. Pozwoli to ograniczyć ilość odpadów z wydruków, a co za tym idzie – przyniesie oszczędności Twojej firmie.

Najważniejszą funkcją oprogramowania PaperCut jest opcja Find-me printing. Umożliwia ona przesyłanie każdego zadania użytkowników do serwera wirtualnej kolejki. Zadania te jednak są wstrzymywane, jeśli na docelowym urządzeniu są aktualnie inne zadania w toku. Dopiero po zakończeniu jednego zadania w pełni – drukarka może rozpocząć pracę nad kolejnym. Pozwala to zabezpieczyć dokumenty, jak i zaoszczędzić na potencjalnych odpadach. Wykazano, że funkcja ta pozwala zmniejszyć ilość druku do 20% w dużych biurach.

Nie możemy mieć efektywnego zarządzania drukowaniem w firmie bez funkcji zdalnego drukowania z telefonu!

PaperCut MF jest również dostępny w formie aplikacji mobilnej na telefon.  Jest to ukłon w stronę klientów i ich potrzebie drukowania z telefonu. Dzięki temu mamy możliwość zlecenie wydruku na urządzenia mimo przebywania w innej części biura.  Użytkownicy mają dostęp do pełnego zakresu funkcji oprogramowania PaperCut MF na swoich tabletach, telefonach i innych urządzeniach przenośnych. Mają możliwość wykorzystania wielu funkcji, w tym uwierzytelniania, wyboru konta i funkcji Find-me printing. Drukowanie z telefonu, tabletu, czy laptopa – wszystko to w przyjaznym interfejsie użytkownika.

Najprościej określając oprogramowanie PaperCut, jest to wbudowane oprogramowanie, które działa na drukarce lub urządzeniu wielofunkcyjnym.  Umożliwia śledzenie, kontrolę i bezpieczne dopuszczenie do druku. Do najważniejszych funkcji należą:
●       Śledzenie wszystkich drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych,
●       Bezpieczne dopuszczenie zadania do druku,
●       Współpraca z systemami Android, macOS, iOS i Windows, dzięki czemu mamy możliwość nawet zarządzania drukowaniem z telefonu,
●       Kontrola zużycia i raportowanie,
●       Zwrot kosztów,
●       Określenie i stosowanie zasad wydruków,
●       Minimalizacja odpadów,
●       Zdalne drukowanie z telefonu, laptopa i innych urządzeń mobilnych,
●       Możliwość zarejestrowania kilku urządzeń na tej samej licencji. 

Dodatkowym atutem jest to, że oprogramowanie PaperCut MF współpracuje z oprogramowaniem Umango i DocSlide. Dzięki temu systemy uzupełniają się wzajemnie i współgrają ze sobą

więcej OPROGRAMOWANIA SIETOM

Preferencje prywatności
Kiedy odwiedzasz naszą stronę, może ona przechowywać przez Twoją przeglądarkę informacje z określonych usług, zazwyczaj w postaci plików cookies. Tutaj możesz zmienić swoje preferencje prywatności. Należy pamiętać, że zablokowanie niektórych rodzajów plików cookie może mieć wpływ na korzystanie z naszej witryny i oferowanych przez nas usług.