Scroll Top
Kompleksowa opieka nad dokumentami Twojej firmy poprzez elektroniczne zarządzanie dokumentacją​

DocuWare jest to nowoczesne, elektroniczne zarządzanie dokumentacją. Poprawia on obieg dokumentów w wewnątrz firmy. Przyczynia się również do usprawnienia archiwizacji dokumentów.

Pomoże uporządkować dokumenty w każdej rozwijającej się Firmie!

Nie pozwól, aby chaos wkradł się do dokumentów Twojej firmy. Skorzystaj z systemu elektronicznego zarządzania dokumentacją

Wszechstronne rozwiązanie Docuware to nowoczesna platforma do sprawnej wymiany informacji i plików w firmie. Elektroniczny obieg dokumentów służyć może m.in. do umów, korespondencji, faktur kosztowych. Dzięki naszemu systemowi dokumentacja Twojej firmy cały czas dostępna jest lokalnie lub w chmurze.
Nasz system DMS (Document Management System, czyli elektroniczne zarządzanie dokumentacją) można zintegrować z dowolnym systemem informatycznym. Wszystko to po to, aby móc ujednolicić cyfrowe procesy  biznesowe w każdym dziale. W razie potrzeby wszystkie potrzebne dane można szybko i bez większych problemów wyszukać w systemie.
 

DocuWare to nie tylko lepszy obieg dokumentacji, ale i usprawnienie procesów na każdym szczeblu

Przyjazny interfejs w panelu użytkownika sprawia, że żadna osoba nie ma trudności z obsługą systemu DocuWare. Przechowywanie i przetwarzanie dokumentacji firmowej to główna rola systemu DMS, ale nie jedyna. Ważną funkcją dla naszych klientów jest również inteligentne indeksowanie w chmurze. Jest to rozwiązanie unikatowe na skalę światową. Tym bardziej mamy wielka przyjemność proponować je w ofercie firmy Sietom :). Polega na automatycznym rozpoznawaniu treści i pobierania danych, a następnie opisanie dokumentu odpowiednim tagiem. Ułatwia to w późniejszym odnalezieniu konkretnego dokumentu i zarządzania nim.
Technologią wspomagającą inteligentne indeksowanie jest uzupełniające OCR (optyczne rozpoznawanie znaków). Jest to system, który umożliwia wyszukiwanie dokumentów w systemie po słowach lub frazach. Jest to możliwe na podstawie automatycznego odczytu dokumentów przez system.
 

Przyspiesz pracę z systemem DMS poprzez elektroniczne zarządzanie dokumentacją i tym samym zwiększ przychody firmy!

System DMS jakim jest DocuWare, usprawnia również łańcuch akceptacji dokumentów. Po tym, jak zestaw danych w postaci pliku zostanie dostarczony do systemu, należy go przeprocesować. Często dokumenty wymagają dodatkowej obsługi i akceptacji wyższych szczebli w firmie. System dokumentów elektronicznych umożliwia ustalenie automatycznego workflow w organizacji. Narzędzie DocuWare umożliwia stworzenie ścieżki zadania z uwzględnieniem „przystanków” na konkretnych szczeblach firmy. Osoba wyznaczona do zadania otrzymuje dane zadanie.  Następnie, po akceptacji danych, automatycznie system  DMS przekazuje sprawę dalej. Dzięki temu pracownicy nie muszą się już martwić o to, czy dokument dotarł do osoby, która ma go zatwierdzić. DocuWare umożliwia także śledzenie postępów w realizacji zadania.
DocuWare niezaprzeczalnie daje możliwość zwiększenia produktywności firmy. Ułatw codzienną pracę w swoich zespołach już dziś

więcej OPROGRAMOWANIA SIETOM

Preferencje prywatności
Kiedy odwiedzasz naszą stronę, może ona przechowywać przez Twoją przeglądarkę informacje z określonych usług, zazwyczaj w postaci plików cookies. Tutaj możesz zmienić swoje preferencje prywatności. Należy pamiętać, że zablokowanie niektórych rodzajów plików cookie może mieć wpływ na korzystanie z naszej witryny i oferowanych przez nas usług.