Scroll Top

Usługa drukowania z chmury Hybrid Cloud Platform – nowe rozwiązanie dla zwiększenia  bezpieczeństwa podczas drukowania z chmury.

Rewolucyjne oprogramowanie do drukowania w chmurze, które sprawi, że drukowanie w Twojej firmie będzie banalnie proste. Hybrid Cloud Platform ( HCP ) to kolejny produkt oferowany przez firmę Y Soft. Jest to rozwiązanie chmurowe, alternatywne dla klasycznych systemów druku. Spraw, aby obsługa Twoich urządzeń drukujących i wydruk dokumentów był jeszcze prostszy!

Brak serwera = brak problemu, czyli drukowanie z chmury ułatwieniem w nowoczesnej organizacji.

Rozwiązanie dedykowane jest dla tych organizacji, które podjęły decyzję o przeniesieniu podstawowych aplikacji i struktury IT do chmury. Kolejnym krokiem w cyfryzacji procesów wewnętrznych w firmie jest przeniesienie do chmury również procesów związanych z wydrukiem dokumentów. Tu z pomocą przychodzi nasze oprogramowanie HCP. 

Usługa obsługi drukarek i druku w chmurze oferuje przede wszystkim bezserwerową obsługę. Co to oznacza w praktyce? Nie musisz przechowywać plików dokumentów i innych danych na serwerach fizycznych, co obniża koszty utrzymania infrastruktury informatycznej. Nie musisz płacić za utrzymanie osobnego działu IT, który opiekuje się serwerami. Brak serwerów dla urządzeń gwarantuje również szybki dostęp użytkownika do danych. Obsługa urządzenia wielofunkcyjnego czy drukarki jeszcze nigdy nie było tak proste.

Warto wspomnieć również o prostej i szybkiej instalacji i administracji. Technologia w chmurze gwarantuje szybką i bardzo prostą instalację aplikacji na urządzeniach takich jak drukarki czy skanery. Cała operacja opiera się na jednym sterowniku druku. Umożliwia to wydruk na sprzęcie większości sprzętów drukująco – kopiujących. Dzięki prostocie obsługi w łatwy sposób możemy uzyskać kontrolę nie tylko nad drukarkami i urządzeniami wielofunkcyjnymi, ale i nad całą infrastrukturą. Dostępność cały czas do tych zadań mamy poprzez internetowy interfejs, dlatego też jesteśmy w stanie nawigować zadania z dowolnego miejsca.

Wydruki w chmurze z dowolnego miejsca i dowolnej drukarki przy zachowaniu zasad bezpieczeństwa

Możliwość obsługi druku czy drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych poprzez panel internetowy może wydawać się niebezpieczne pod kątem zabezpieczenia danych. Nie pozwalamy sobie na niebezpieczeństwo w tym zakresie. Aplikacja gwarantuje szyfrowanie dokumentów i wszelkich przesyłanych plików do drukarek i na urządzenia wielofunkcyjnych. Ponadto wymusza za każdym razem autoryzację użytkowników, którzy chcą działać na danych i drukarkach. Dodatkowym atutem jest pełna integracja aplikacji z platformą Okta. 

Platforma HCP obsługuje wydruki z wielu platform i aplikacji (w tym aplikacji mobilnych), w związku z tym zabezpieczenia danych, dokumentów i plików jest niezbędne do jej bezpiecznego i prawidłowego funkcjonowania.

 

Rozwiązanie subskrybcyjne  – utrzymujesz dostęp do usługi tyle czasu, ile potrzebujesz

HCP to usługa skrojona do Twoich potrzeb. Korzystasz z niej tylko przez czas, jaki realnie przysłuży się procesom Twojej firmy. Jest to możliwe dzięki systemowi subskrypcji. Oznacza to, iż płacimy za usługę co miesiąc i jest ona aktywna do czasu, aż sami nie zrezygnujemy z subskrypcji. Pozwoli to na efektywne zarządzanie kosztami związanymi z korzystaniem z usługi. Jeśli stwierdzimy, że zainteresowanie lub wykorzystanie usługi przez użytkowników jest zbyt małe – w każdej chwili możemy wyłączyć naszą subskrypcję.

Usługa HCP współpracuje z większością marek dostępnych na rynku. Są to popularne urządzenia marek takich jak Canon, HP, Lexmark, Xerox, Brother, Sharp Kyocera, Konica Minolta czy Ricoh. Dzięki temu nie musisz martwić się o to, czy Twoje urządzenia będą kompatybilne z oprogramowaniem.

więcej OPROGRAMOWANIA SIETOM

Preferencje prywatności
Kiedy odwiedzasz naszą stronę, może ona przechowywać przez Twoją przeglądarkę informacje z określonych usług, zazwyczaj w postaci plików cookies. Tutaj możesz zmienić swoje preferencje prywatności. Należy pamiętać, że zablokowanie niektórych rodzajów plików cookie może mieć wpływ na korzystanie z naszej witryny i oferowanych przez nas usług.