Scroll Top

Witamy Olprint w Sietom!

pobrane 1

ŚWIĘTA CORAZ BLIŻEJ, A W SIETOM SIĘ DZIEJE – I TO DZIEJE SIĘ DUŻO!

Mamy dla Państwa wyjątkowo pozytywną wiadomość – od 24.11.2022 oficjalnie do zespołu Sietom dołączył zespół specjalistów z Olprint!

Olprint to firma z długą historią. Istnieje na rynku od 1993 r. i zajmuje się rozwiązaniami w zakresie optymalizacji środowiska wydruku, zarządzania elektronicznym obiegiem dokumentów i ich archiwizacją oraz rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa danych. Podobnie jak firma Sietom, Olprint oferował zarówno produkty takie, jak urządzenia wielofunkcyjne, komputery i materiały eksploatacyjne. A także części zamienne i serwis urządzeń drukujących. Ponadto w swojej ofercie dysponowali oprogramowaniami IT pomagającymi w zarządzaniu i skanowaniu dokumentów, jak również optymalizacji procesów i środowiska wydruku.

Niezmiernie nam miło, że marka Sietom mogła wzbogacić się o tak znakomitych specjalistów z branży.

Serdecznie Witamy w naszych szeregach Nowe Koleżanki i Kolegów! Dzięki połączeniu naszych sił możemy jeszcze więcej!

CERTYFIKATY BSD
Preferencje prywatności
Kiedy odwiedzasz naszą stronę, może ona przechowywać przez Twoją przeglądarkę informacje z określonych usług, zazwyczaj w postaci plików cookies. Tutaj możesz zmienić swoje preferencje prywatności. Należy pamiętać, że zablokowanie niektórych rodzajów plików cookie może mieć wpływ na korzystanie z naszej witryny i oferowanych przez nas usług.