Scroll Top

Nowości z firmy Lexmark serii 9 urządzeń A3

Nowa SERIA 9 URZĄDZEŃ A3 MARKI LEXMARK TO WSZECHSTRONNOŚĆ, PROSTA OBSŁUGA I ZRÓWNOWAZONY ROZWÓJ

Jako wieloletni partner firmy Lexmark z przyjemnością przedstawiamy nową serię drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych A3. 

Wszechstronność

Nowa seria Lexmark to idealne rozwiązanie dla każdej firmy. Dzięki zaawansowanej technologii oraz bogatemu pakietowi zintegrowanego oprogramowania opartego na chmurze, zwiększysz produktywność i efektywność swojej pracy.

 

PROSTA OBSŁUGA

Zarządzanie drukiem nigdy nie było łatwiejsze. Dzięki intuicyjnemu interfejsowi oraz zaawansowanym narzędziom do zdalnego monitorowania i zarządzania flotą, możesz kontrolować swoje środowisko druku z dowolnego miejsca. Modułowa konstrukcja urządzeń umożliwia szybkie i łatwe serwisowanie, co redukuje koszty i czas napraw.

ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ

Lexmark stawia na ekologię i długowieczność. Urządzenia są projektowane z myślą o co najmniej siedmioletnim okresie użytkowania, a do ich produkcji wykorzystuje się nawet do 73% plastiku z recyklingu. Technologie Lexmark zużywają mniej energii, przekraczając światowe standardy wydajności energetycznej.

Chcesz poznać nową serię bliżej?

Zajrzyj na stronę PRODUKTU I PEŁNĄ SPECYFIKACJĘ

Preferencje prywatności
Kiedy odwiedzasz naszą stronę, może ona przechowywać przez Twoją przeglądarkę informacje z określonych usług, zazwyczaj w postaci plików cookies. Tutaj możesz zmienić swoje preferencje prywatności. Należy pamiętać, że zablokowanie niektórych rodzajów plików cookie może mieć wpływ na korzystanie z naszej witryny i oferowanych przez nas usług.