Scroll Top

Nowości w firmie Zebra - komputery do noszenia na sobie!

Zebra - komputery

Zebra – nowe modele komputerów do noszenia na sobie: WT6400 i WT5400!

Odkryj, co wyróżnia najnowsze komputery mobilne marki Zebra! Zapraszamy na prezentację 3D, gdzie przedstawiono wszystkie kluczowe funkcje i parametry fizyczne tych innowacyjnych urządzeń.

Modele WT6400 i WT5400 działają na najnowszej wersji systemu Android, oferując większy 4,7-calowy wyświetlacz, szybszą łączność Wi-Fi oraz wygodę i elastyczność, jakich oczekują dzisiejsi pracownicy pierwszej linii. Dzięki różnorodnym funkcjom, każdy klient znajdzie idealne dopasowanie do swoich potrzeb:

🔹 WT6400: Nowa generacja komputerów mobilnych do noszenia na sobie, zaprojektowanych do pracy w trudnych środowiskach. Solidna konstrukcja, niezawodność pracy i zoptymalizowany wyświetlacz zapewniają pewność i niezawodność pracy. Dodatkowo wyróżnia się spośród starszych modeli wbudowanym aparatem 13 MP, gotowością do pracy w niskich temperaturach nawet do -30*C i panel dotykowy zoptymalizowany do pracy w rękawicach. Idealne rozwiązanie do kompletacji zamówień, sortowania towaru i zarządzania zapasami.

🔹 WT5400: Specjalnie skonstruowane urządzenie do noszenia na sobie, zapewniające wygodę i produktywność w procesach roboczych w handlu detalicznym. Ergonomiczny design spełnia potrzeby personelu sklepowego, a lepsza ergonomia niż w ręcznych komputerach umożliwia szybką i dokładną kompletację zamówień internetowych oraz przenoszenie przesyłek z rampy do magazynu.

Chcesz zobaczyć prezentację modeli w 3D? Zapraszamy na dedykowaną prezentację firmy:
WT5400
WT640Z0

Preferencje prywatności
Kiedy odwiedzasz naszą stronę, może ona przechowywać przez Twoją przeglądarkę informacje z określonych usług, zazwyczaj w postaci plików cookies. Tutaj możesz zmienić swoje preferencje prywatności. Należy pamiętać, że zablokowanie niektórych rodzajów plików cookie może mieć wpływ na korzystanie z naszej witryny i oferowanych przez nas usług.