Scroll Top

Nowość od firmy Zebra: Nowy Standard w Obsłudze Kasowej

Zebra

Wkraczamy w nową erę obsługi kasowej z firmą Zebra!

Sietom z dumą prezentuje najnowszy produkt naszego partnera, Zebry – innowacyjny skaner wielopłaszczyznowy z serii MP72. Ten nowoczesny skaner bioptyczny, łączący funkcje skanera i wagi, ustanawia nowy standard wygody i efektywności przy kasach.

Poznaj zalety skanera MP72 i zobacz, jak może on zrewolucjonizować obsługę kasową w Twoim sklepie!

  • Gotowość na przyszłość: Dzięki lepszej wydajności odczytu kodów 2D, skaner MP72 przygotowuje stanowiska kasowe na nowy typ kodów zawierających dużą ilość informacji.

  • Szybsze i łatwiejsze skanowanie: Większe pole widzenia ułatwia pracę zarówno kasjerom, jak i użytkownikom kas samoobsługowych.

  • Opcjonalna kolorowa kamera HD: Umożliwia zastosowania związane z komputerowym rozpoznawaniem obrazu, takie jak zapobieganie stratom i rozpoznawanie produktów rolnych.

  • Zapobieganie zaniżaniu odczytów: Funkcja Zebra Weight Guard minimalizuje straty poprzez dokładniejsze odczyty.

  • Ulepszona budowa skanera skierowanego do klienta: Intuicyjny i wygodny w obsłudze skaner do odczytu mobilnych kart lojalnościowych i kuponów.

  • Łatwy w montażu zamiennik: Ekonomiczna ścieżka do najnowszej technologii POS, obsługa tych samych narzędzi do zarządzania i wdrażania, które były stosowane do obsługi MP7000.

Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji, zapraszamy do zapoznania się z ULOTKĄ producenta, lub zapraszamy do obejrzenia FILMU

Jesteś zdecydowany/a? Zapraszamy do kontaktu z nasza infolinią pod numerem +48 666 301 401 lub +48 801 301 401.

Preferencje prywatności
Kiedy odwiedzasz naszą stronę, może ona przechowywać przez Twoją przeglądarkę informacje z określonych usług, zazwyczaj w postaci plików cookies. Tutaj możesz zmienić swoje preferencje prywatności. Należy pamiętać, że zablokowanie niektórych rodzajów plików cookie może mieć wpływ na korzystanie z naszej witryny i oferowanych przez nas usług.