Scroll Top


MAJ

NOWOŚCI W FIRMIE ZEBRA – KOMPUTERY DO NOSZENIA NA SOBIE!

 
ZEBRA wprowadza nowe modele komputerów do noszenia na sobie: WT6400 I WT5400.

Mamy możliwość obejrzenia i pokazania klientom każdego modelu w prezentacji 3D na stronie producenta:
WT5400
WT640Z0

Zebra - komputery


CERTYFIKAT AUTORYZOWANEGO PARTNERA FIRMY RICOH

 
Chcielibyśmy podzielić się z Wami wspaniałą wiadomością: firma Sietom otrzymała Certyfikat Autoryzowanego Partnera firmy RICOH na rok 2024! To przede wszystkim zasługa zgranego i zaangażowanego zespołu, jakim jesteśmy – DZIĘKUJEMY!


KONFERENCJA Z BROTHER, LENOVO I KONCEPT-L ZA NAMI

 
Chcielibyśmy podziękować wszystkim uczestnikom i osobom zaangażowanym w nasze niedawne wydarzenie, które odbyło się w dniach 23-24 maja. Konferencja zorganizowana wspólnie z naszymi partnerami: Brother, Lenovo oraz Koncept-L, była poświęcona najnowszym technologiom w biznesie.

Podczas tych dwóch dni mieliśmy okazję zapoznać się z nowatorskimi rozwiązaniami technologicznymi partnerów. Eksperci z firm Brother, Lenovo i Koncept-L przedstawili inspirujące prezentacje i warsztaty, dostarczając nam cennych informacji oraz praktycznych wskazówek.

Szczególne podziękowania należą się naszemu koledze Adamowi Markiewiczowi, który również poprowadził prelekcję pt. „Praktyczne wykorzystanie technologii RFID i RTLS w biznesie i przemyśle”. Jego prezentacja była niezwykle pouczająca i pokazała, jak efektywnie możemy wdrażać te technologie u naszych klientów.BĄDŹ NA BIEŻĄCO!
SPRAWDŹ CO NOWEGO U NAS:

 
dokumenty elektroniczne
 
POLACY W CZOŁÓWCE EUROPY W OPERACJACH SERCA KORZYSTAJĄC Z DRUKU 3D  STARE METODY ZARZĄDZANIA TO PRZESZŁOŚĆ! CZAS NA DOCUWARE NOWOŚCI ZEBRY – KOMPUTERY DO NOSZENIA NA SOBIE! NOWE MODELE WT6400 I WT5400 DMS – NIEZBĘDNY SYSTEM ZARZĄDZANIA DOKUMENTACJĄ W SIECI SUPERMARKETÓW

 

A TAKŻE CO W TYM MIESIĄCU DOSTALI NASI KLIENCI:

 

Poznaj skuteczny sposób kontroli druku w Twoim przedsiębiorstwie

NEWSLETTER DO KLIENTÓW: CZYTAJ DALEJ
 

Preferencje prywatności
Kiedy odwiedzasz naszą stronę, może ona przechowywać przez Twoją przeglądarkę informacje z określonych usług, zazwyczaj w postaci plików cookies. Tutaj możesz zmienić swoje preferencje prywatności. Należy pamiętać, że zablokowanie niektórych rodzajów plików cookie może mieć wpływ na korzystanie z naszej witryny i oferowanych przez nas usług.