Scroll Top

Latwainwentaryzacja.pl – NOWA STRONA JUŻ JEST!

Już od dziś korzystaj z naszej nowej strony o łatwej inwentaryzacji w swojej codziennej pracy! Znajdziesz tam informacje w pigułce na temat usług i produktów, dzięki czemu jest to świetny materiał pomocniczy dla pracowników, jak i miejsce do czerpania informacji przez zaciekawionych klientów.  

Od teraz nasi klienci mają wszystkie informacje w jednym miejscu. Na nowej stronie czekają na nich między innymi film o technologii RFID, a także będą mogli sprawdzić w odświeżonej wersji, jaki jest zakres usług i produktów w ramach usług inwentaryzacyjnych firmy Sietom. 

 

Serdecznie zapraszamy wszystkich pracowników do zapoznania się z nową stroną oferty firmy Sietom pod adresem https://latwainwentaryzacja.pl/  

Preferencje prywatności
Kiedy odwiedzasz naszą stronę, może ona przechowywać przez Twoją przeglądarkę informacje z określonych usług, zazwyczaj w postaci plików cookies. Tutaj możesz zmienić swoje preferencje prywatności. Należy pamiętać, że zablokowanie niektórych rodzajów plików cookie może mieć wpływ na korzystanie z naszej witryny i oferowanych przez nas usług.