Scroll Top

KONFERENCJA Z BROTHER, LENOVO I KONCEPT-L ZA NAMI

partnerzy Brother, Lenovo oraz Koncept-L

Chcielibyśmy podziękować wszystkim uczestnikom i osobom zaangażowanym w nasze niedawne wydarzenie, które odbyło się w dniach 23-24 maja. Konferencja zorganizowana wspólnie z naszymi partnerami: Brother, Lenovo oraz
Koncept-L
 była poświęcona najnowszym technologiom w biznesie.

Podczas tych dwóch dni mieliśmy okazję zapoznać się z nowatorskimi rozwiązaniami technologicznymi partnerów. Eksperci z firm Brother, Lenovo i Koncept-L przedstawili inspirujące prezentacje i warsztaty, dostarczając nam cennych informacji oraz praktycznych wskazówek.

Szczególne podziękowania należą się naszemu koledze Adamowi Markiewiczowi, który również poprowadził prelekcję pt. „Praktyczne wykorzystanie technologii RFID i RTLS w biznesie i przemyśle”. Jego prezentacja była niezwykle pouczająca i pokazała, jak efektywnie możemy wdrażać te technologie u naszych klientów.

Preferencje prywatności
Kiedy odwiedzasz naszą stronę, może ona przechowywać przez Twoją przeglądarkę informacje z określonych usług, zazwyczaj w postaci plików cookies. Tutaj możesz zmienić swoje preferencje prywatności. Należy pamiętać, że zablokowanie niektórych rodzajów plików cookie może mieć wpływ na korzystanie z naszej witryny i oferowanych przez nas usług.