Scroll Top

Innowacyjna technologia TerraJet OD HP

HP TerraJet

INNOWACJE OD HP – Mniejsze rozmiary, większa wydajność

Czy zrównoważony rozwój jest priorytetem podczas decyzji rozwojowych Twojej firmy? Jeśli tak, mamy coś, co może Cię zainteresować.

Jako oficjalny partner HP, firma Sietom z dumą prezentuje ekologiczną technologię HP – tonery TerraJet. Nowe drukarki HP Color LaserJet z tonerami TerraJet to energooszczędne, wydajne i skalowalne rozwiązania do drukowania, które pozwalają osiągnąć zrównoważone i efektywne drukowanie w biurze.

Dlaczego warto?

  • Oryginalne wkłady z tonerem HP TerraJet: Zmniejszenie śladu węglowego, mniejsze zużycie plastiku i energii, doskonała jakość druku i większa prędkość drukowania.

  • HP Managed Print Service (MPS): Neutralność węglowa, zredukowanie wpływu na środowisko i wsparcie dla gospodarki cyrkularnej.

  • Kompaktowe drukarki HP Color LaserJet: Najbardziej zaawansowane, konfigurowalne drukarki HP z funkcją obsługi przepływów dokumentów, oszczędzające papier i energię.

Drukarki HP Color LaserJet z serii 5000/6000 i X500/X600 oraz HP Color LaserJet Managed z serii E700/E800 to zaawansowane urządzenia zaprojektowane z myślą o zrównoważonym rozwoju i ochronie środowiska. Jeśli stawiasz właśnie na takie rozwiązania – nie czekaj, zadzwoń do nas i spraw swojej firmie prezent!

Preferencje prywatności
Kiedy odwiedzasz naszą stronę, może ona przechowywać przez Twoją przeglądarkę informacje z określonych usług, zazwyczaj w postaci plików cookies. Tutaj możesz zmienić swoje preferencje prywatności. Należy pamiętać, że zablokowanie niektórych rodzajów plików cookie może mieć wpływ na korzystanie z naszej witryny i oferowanych przez nas usług.