Scroll Top

Eko druk w Sietom

Zrównoważony Rozwój i Ochrona Środowiska: Eko druk misją sietomu

od 30 lat działalności firmy Sietom nasze rozwiązania zawsze ukierunkowane były na zmniejszenia negatywnego wpływu na środowisko. Teraz w obliczu narastających wyzwań ekologicznych, pojęcie „eko druk” zyskuje jeszcze większą moc i znaczenie.

Bez względu na to, czy mówimy o materiałach eksploatacyjnych, drukarkach, usługach takich jak „Printer Classic”, czy też o naszym podejściu do zarządzania środowiskiem dokumentami, wszystkie te produkty odzwierciedlają nasze zaangażowanie w istotną dla świata sprawę. A jest to ochrona naszej planety i zrównoważony rozwój przedsiębiorstw.

Jeśli zastanawialiście się, jak skutecznie zmniejszyć ślad węglowy i wprowadzić koncepcję „Zrównoważonego Rozwoju” do waszej firmy, to pamiętajcie, że służymy wam naszym bogatym, bo 30-letnim doświadczeniem oraz radą. Nasza wieloletnia praktyka w obszarze „Zrównoważonego Rozwoju” i redukcji śladu węglowego została dostrzeżona również przez naszych partnerów, między innymi przez firmę HP. Firma ta zyskała reputację zaangażowanego gracza w tych ważnych kwestiach. Jesteśmy pełni dumy, że nasze wysiłki zyskują uznanie na szerszej arenie, choć nie otrzymaliśmy od nich certyfikatów czy dyplomów.

Mimo to najważniejszym celem jest kontynuowanie naszej pracy. Najważniejsza jest walka o przyszłość naszą i naszych dzieci. działajmy razem – dla dobra naszych rodzin, przyjaciół, kolegów oraz całej społeczności.

Zapraszamy Was do przyłączenia się do naszej misji. Wspólnie twórzmy przyszłość zrównoważonego rozwoju i troski o środowisko wokół nas.

 

Jesteś zainteresowany zrównoważonym rozwojem w swojej firmie – SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

 

Preferencje prywatności
Kiedy odwiedzasz naszą stronę, może ona przechowywać przez Twoją przeglądarkę informacje z określonych usług, zazwyczaj w postaci plików cookies. Tutaj możesz zmienić swoje preferencje prywatności. Należy pamiętać, że zablokowanie niektórych rodzajów plików cookie może mieć wpływ na korzystanie z naszej witryny i oferowanych przez nas usług.