Scroll Top

Drukarkowe nowości od Brother

praktyczność i innowacyjność to KWINTESENCJA Najnowszych Drukarek Etykiet Brother

Firma Brother, znana z zaawansowanych rozwiązań drukowania, wprowadza na rynek meganowoczesne drukarki do etykiet. A my możemy pochwalić się tym, że są u nas już dostępne w sprzedaży!

 

Brother drukarki etykiet

TJ-4420TN

WIELOFUNKCYJNA PRZEMYSŁOWA DRUKARKA ETYKIET

Te meganowoczesne urządzenia stanowią kolejny krok w naszej misji dostarczania innowacyjnych rozwiązań do obszaru drukowania, które mogą zrewolucjonizować sposób zarządzania etykietami w przedsiębiorstwach.
Modele TJ-4420TN i RJ4250WB to wynik solidnej pracy firmy Brother nad zapewnieniem najwyższej jakości, niezawodności i elastyczności w dziedzinie drukowania etykiet. Są one zaprojektowane z myślą o zaspokojeniu różnorodnych potrzeb naszych klientów, niezależnie od ich branży czy wielkości działalności. Ze względu na pracę w terenie lub środowisku produkcyjnym, urządzenia cechują się przede wszystkim zwiększoną wytrzymałością od standardowych drukarek etykiet. 

 

POPULARNE ZASTOSOWANIA DRUKAREK DO ETYKIET:
– etykiety na sklepowe półki i z promocjami
paragony i faktury
– pokwitowania i potwierdzenia dla klientów i dostawców
wyceny i kalkulacje
– zlecenia prac i kosztorysy napraw
– mandaty, grzywny i upomnienia
etykiety znakowania półek
etykiety naklejkowe do wysyłek
– potwierdzenia nadania i zwrotu towarów
– i wiele innych zastosowań!

 

Jeśli jesteś zainsteresowany/a zamówieniem lub masz jeszcze jakieś pytania, zapraszamy do kontaktu pod numerem +48 801 301 401 lub przez e-mail:  infolinia@sietom.pl, aby dowiedzieć się szczegółów oferty. Nasz zespół chętnie służy pomocą i doradztwem.

Preferencje prywatności
Kiedy odwiedzasz naszą stronę, może ona przechowywać przez Twoją przeglądarkę informacje z określonych usług, zazwyczaj w postaci plików cookies. Tutaj możesz zmienić swoje preferencje prywatności. Należy pamiętać, że zablokowanie niektórych rodzajów plików cookie może mieć wpływ na korzystanie z naszej witryny i oferowanych przez nas usług.