Scroll Top

Diamentowy Certyfikat Partnera Programu i Najwyższa Sprzedaż

Kolejne wyróżnienia zdobyte! Diamentowy Certyfikat Partnera Programu BSD 2023 i Najwyższa Sprzedaż produktów BSD 2022

Cieszymy się ogromnie, ogłaszając nasz najnowszy sukces. Chodzi o zdobycie prestiżowego Certyfikatu Partnera Programu „Diamond Partner BSD” na rok 2023 oraz tytułu „Największej Sprzedaży Produktów BSD” w roku 2022 od renomowanego dostawcy rozwiązań biurowych, firmy Lexmark.

To zaszczyt i dowód na naszą nieustanną pasję, zaangażowanie i profesjonalizm, które wkładamy w pracę każdego dnia. Otrzymanie Certyfikatu Partnera Programu „Diamond Partner BSD” dla roku 2023 i jest wynikiem naszych ciągłych, wspólnych wysiłków na rzecz dostarczania najwyższej jakości produktów i usług. Podkreśla to również naszą zdolność do osiągania znakomitych wyników, nie tylko w obszarze sprzedaży, ale także w obszarze obsługi klienta i budowania długotrwałych relacji z naszymi partnerami biznesowymi.

Chcielibyśmy podziękować Wam, naszemu oddanemu zespołowi, za zaangażowanie i ciężką pracę, która przyczyniła się do tego ogromnego sukcesu. Wasza pasja, zaangażowanie i profesjonalizm sprawiły, że staliśmy się liderem w branży, a kolejne nagrody są dowodem na wasze wyjątkowe osiągnięcia.

Bądźmy dumni z naszych osiągnięć i gotowi na jeszcze więcej sukcesów w przyszłości! Gratulacje dla nas wszystkich!

Preferencje prywatności
Kiedy odwiedzasz naszą stronę, może ona przechowywać przez Twoją przeglądarkę informacje z określonych usług, zazwyczaj w postaci plików cookies. Tutaj możesz zmienić swoje preferencje prywatności. Należy pamiętać, że zablokowanie niektórych rodzajów plików cookie może mieć wpływ na korzystanie z naszej witryny i oferowanych przez nas usług.