Scroll Top


CZERWIEC

 

NOWY SPOSÓB REJESTRACJI UMÓW/ANEKSÓW
DLA DZIAŁU HANDLOWEGO

Miło nam poinformować, że w przydatnych linkach w strefie dla handlowców pojawiła się ikona „Rejestracja Umowy/Aneksu”.

Od dzisiaj prosimy o korzystanie tylko z tej formy zgłoszenia.
Pytania proszę kierować na umowy@sietom.pl

 KONFERENCJA Z BROTHER, LENOVO I KONCEPT-L ZA NAMI

 

Chcielibyśmy podziękować wszystkim uczestnikom i osobom zaangażowanym w nasze niedawne wydarzenie, które odbyło się w dniach 23-24 maja. Konferencja zorganizowana wspólnie z naszymi partnerami: Brother, Lenovo oraz
Koncept-L była poświęcona najnowszym technologiom w biznesie.Szczególne podziękowania należą się naszemu koledze Adamowi Markiewiczowi, który również poprowadził prelekcję pt. „Praktyczne wykorzystanie technologii RFID i RTLS w biznesie i przemyśle”.Chcesz zobaczyć więcej? Zapraszamy do naszej AKTUALNOŚCI.

 NOWOŚCI W FIRMIE ZEBRA – IDEALNE ZAMIENNIKI TABLETÓW KLASY KONSUMENCKIEJ

 

Klienci detaliczni mogą cieszyć się szybszym i bardziej wygodnym procesem odbioru zamówień dzięki nowej funkcji tabletów firmy Zebra ET50 i ET45. Dzięki wbudowanemu skanerowi i możliwości rejestrowania podpisów, sprzedawcy detaliczni mają teraz możliwość błyskawicznego realizowania zamówień i finalizacji transakcji sprzedaży bezpośrednio na parkingu sklepu.

Tablety Zebra ET40/ET45 to idealne rozwiązanie dla pracowników detalicznych, oferujące wszystkie niezbędne funkcje w solidnym urządzeniu, gotowym do użycia od razu po wyjęciu z opakowania. Dzięki temu możliwe jest zwiększenie efektywności pracy w atrakcyjnej cenie.

Chcesz zobaczyć więcej? Zapraszamy do naszej AKTUALNOŚCI.INNOWACYJNA TECHNOLOGIA TERRAJET OD HP

 
Jako oficjalny partner HP, firma Sietom z dumą prezentuje ekologiczną technologię HP – tonery TerraJet. Nowe drukarki HP Color LaserJet z tonerami TerraJet to energooszczędne, wydajne i skalowalne rozwiązania do drukowania, które pozwalają osiągnąć zrównoważone i efektywne drukowanie w biurze.

Drukarki HP Color LaserJet z serii 5000/6000 i X500/X600 oraz HP Color LaserJet Managed z serii E700/E800 to zaawansowane urządzenia zaprojektowane z myślą o zrównoważonym rozwoju i ochronie środowiska.

Chcesz zobaczyć więcej? Zapraszamy do naszej AKTUALNOŚCI.


CERTYFIKAT PARTNERA DIAMOND BSD FIRMY LEXMARK NA 2024 ROK

 
Firma Sietom została uhonorowana Certyfikatem Partnera Diamond BSD Lexmark na 2024 rok oraz nagrodą za największą sprzedaż produktów BSD za 2023 rok. Uroczyste wręczenie tych wyróżnień miało miejsce w Sulejowie, w Hotelu Podklasztorze.

Chcielibyśmy podziękować naszemu zespołowi za wsparcie i współpracę, które umożliwiły nam osiągnięcie tego sukcesu. Cieszymy się, że możemy kontynuować naszą misję dostarczania innowacyjnych rozwiązań i usług na najwyższym poziomie.

Dziękujemy za zaufanie i zapraszamy do dalszej współpracy i wspólnego budowania sukcesu!

Chcesz zobaczyć więcej? Zapraszamy do naszej AKTUALNOŚCI.

BĄDŹ NA BIEŻĄCO!
SPRAWDŹ CO NOWEGO U NAS:

 
dokumenty elektroniczne a praca dostawcy mediów
 
DEVICE4YOU TO TWÓJ PROGRAM NIE TYLKO NA ZAKUP SPRZĘTÓW ALE I USŁUG TOWARZYSZĄCYCH TECHNOLOGIA RFID Z POMOCĄ NA PROBLEMY PRZETWÓRSTWA RYBNEGO KONFERENCJA Z BROTHER, LENOVO I KONCEPT-L ZA NAMI! ZOBACZ RELACJĘ DMS A REALNY WPŁYW NA POZIOM SPRZEDAŻY U DOSTAWCY MEDIÓW – SPRAWDŹ!

 

A TAKŻE CO W TYM MIESIĄCU DOSTALI NASI KLIENCI:

 
 

ZWIĘKSZ BEZPIECZEŃSTWO, PODNOSZĄC GARDĘ: EUROPEJSKI STANDARD OCHRONY URZĄDZEŃ

NEWSLETTER DO KLIENTÓW: CZYTAJ DALEJ
 
Preferencje prywatności
Kiedy odwiedzasz naszą stronę, może ona przechowywać przez Twoją przeglądarkę informacje z określonych usług, zazwyczaj w postaci plików cookies. Tutaj możesz zmienić swoje preferencje prywatności. Należy pamiętać, że zablokowanie niektórych rodzajów plików cookie może mieć wpływ na korzystanie z naszej witryny i oferowanych przez nas usług.