Scroll Top

Certyfikat Złotego Partnera Xerox

Certyfikat Złotego Partnera Xerox

Certyfikat Złotego Partnera xerox

Cieszymy się ogromnie ogłaszając, że firma Sietom właśnie została uhonorowana Certyfikatem Złotego Partnera od renomowanego lidera branży – firmy Xerox

To dla nas ogromne wyróżnienie i dowód na naszą nieustanną pracę nad doskonaleniem naszych usług. Certyfikat Złotego Partnera od Xerox jest potwierdzeniem naszej doskonałej współpracy i zaufania, jakim darzą nas klienci.

Jako firma Sietom jesteśmy dumni z naszego długotrwałego partnerstwa z firmą Xerox oraz naszej zdolności do dostarczania innowacyjnych rozwiązań. To nasza pasja i zaangażowanie, które napędza nas do ciągłego rozwoju i dostarczania najlepszych rozwiązań.

Dziękujemy firmie Xerox za wyróżnienie nas Certyfikatem Złotego Partnera. Jesteśmy gotowi na podejmowanie dalszych, wspólnych wyzwań i na dostarczanie jeszcze lepszych rozwiązań naszym klientom.

Preferencje prywatności
Kiedy odwiedzasz naszą stronę, może ona przechowywać przez Twoją przeglądarkę informacje z określonych usług, zazwyczaj w postaci plików cookies. Tutaj możesz zmienić swoje preferencje prywatności. Należy pamiętać, że zablokowanie niektórych rodzajów plików cookie może mieć wpływ na korzystanie z naszej witryny i oferowanych przez nas usług.