Scroll Top

Certyfikaty najwyższej sprzedaży w Programie BSD

Z wielką dumą informujemy, iż udało nam się otrzymać certyfikat Partnera Programu BSD Lexmark!

Czym jest program BSD (Business Solution Dealer)?

Program obejmuje odrębną linię produktową firmy Lexmark. Charakteryzuje ja to, że produkty nie są dostępne wolno na rynku. Można je zakupić jedynie przez partnerów posiadających autoryzację firmy.

Produkty w ramach linii przeznaczone są raczej dla klientów biznesowych, prowadzących działalność gospodarczą. Jest to idealne rozwiązanie ku optymalizacji kosztów związanych z eksploatacją urządzeń drukujących.

Certyfikat dla najlepszego sprzedawcy

W związku z tym chcemy podzielić się dziś z Wami świetną wiadomością. Firma Lexmark w październiku przyznała nam certyfikat Partnera Programu za najwyższą sprzedaż spośród innych partnerów. Jest to certyfikat za rok poprzedni, ale również certyfikat na rok 2022/2023.

2021 1
2022 2023 1

Certyfikat jest wynikiem ciężkiej pracy zespołu Sietom, jak i zaufania, jakim obdarzyliście nas Wy – nasi klienci, za co serdecznie dziękujemy!

CERTYFIKATY BSD
Preferencje prywatności
Kiedy odwiedzasz naszą stronę, może ona przechowywać przez Twoją przeglądarkę informacje z określonych usług, zazwyczaj w postaci plików cookies. Tutaj możesz zmienić swoje preferencje prywatności. Należy pamiętać, że zablokowanie niektórych rodzajów plików cookie może mieć wpływ na korzystanie z naszej witryny i oferowanych przez nas usług.