Scroll Top

Certyfikat Partnera Diamond BSD na 2024 rok

Sietom Otrzymuje Certyfikat Partnera Diamond BSD Lexmark na 2024 i Nagrodę za Największą Sprzedaż Produktów BSD za 2023 Rok

Z wielką radością informujemy, że firma Sietom została uhonorowana Certyfikatem Partnera Diamond BSD Lexmark na 2024 rok oraz nagrodą za największą sprzedaż produktów BSD za 2023 rok. Uroczyste wręczenie tych wyróżnień miało miejsce w Sulejowie, w Hotelu Podklasztorze.

Certyfikat Partnera Diamond BSD Lexmark to wyjątkowe wyróżnienie przyznane przez firmę Lexmark, która jest wieloletnim partnerem firmy Sietom. Potwierdza naszą niezawodność, profesjonalizm oraz zaangażowanie w dostarczanie najwyższej jakości rozwiązań dla naszych klientów. 

Chcielibyśmy podziękować firmie Lexmark, jak i naszym pracownikom za wsparcie i współpracę, które umożliwiły nam osiągnięcie tego sukcesu. Cieszymy się, że możemy kontynuować naszą misję dostarczania innowacyjnych rozwiązań i usług na najwyższym poziomie.

Dziękujemy za zaufanie i zapraszamy do dalszej współpracy i wspólnego budowania sukcesu!

Preferencje prywatności
Kiedy odwiedzasz naszą stronę, może ona przechowywać przez Twoją przeglądarkę informacje z określonych usług, zazwyczaj w postaci plików cookies. Tutaj możesz zmienić swoje preferencje prywatności. Należy pamiętać, że zablokowanie niektórych rodzajów plików cookie może mieć wpływ na korzystanie z naszej witryny i oferowanych przez nas usług.