Kody kreskowe

Stosowanie kodów kreskowych pozwala na szybką identyfikację danych.

Najpopularniejsza formą wykorzystywania kodów kreskowych jest oznaczanie towarów przeznaczonych do sprzedaży hurtowej i detalicznej.
W tej dziedzinie stosowane są kody z kategorii EAN (kody kreskowe EAN 13 i EAN 8, UPC).  Stosowane kody sczytywane są przez kasy fiskalne oraz czytniki usprawniające takie prace jak inwentaryzacja towarów. Następnym przykładem są firmy kurierskie, które identyfikują paczki za pomocą kodów kreskowych. Dzięki temu prostemu zastosowaniu zostały znacznie uproszczone procedury oraz zmniejszone prawdopodobieństwo dostarczenia nieodpowiedniej paczki.

Kody kreskowe doskonale sprawdzają się także w procesach produkcji, logistyce wewnętrznej firmy, szczególnie przydatne są w przypadkach przedsiębiorstw posiadających duże przestrzenie magazynowe (Kody kreskowe EAN, CODE 128, QRCODE).

Sietom dostarcza dla klientów wszystko to, co jest potrzebne do zastosowanie technologii kodów kreskowych:
     • Etykiety
    • Terminale i skanery mobilne
    • Czytniki stacjonarne
    • Drukarki etykiet
    • Indywidualne rozwiązania sprzętowo – programowe.

Preferencje prywatności
Kiedy odwiedzasz naszą stronę, może ona przechowywać przez Twoją przeglądarkę informacje z określonych usług, zazwyczaj w postaci plików cookies. Tutaj możesz zmienić swoje preferencje prywatności. Należy pamiętać, że zablokowanie niektórych rodzajów plików cookie może mieć wpływ na korzystanie z naszej witryny i oferowanych przez nas usług.