Auto ID

Auto ID to automatyczna identyfikacja i gromadzenie danych (AIDC – Automatic Identification and Data Capture).
Odnosi się to do  technologii opartych na kodach kreskowych (jedno- i dwuwymiarowych), paskach magnetycznych, kartach inteligentnych, elektronicznych układach radiowych (RFID, RTLS, BLE), biometrii, rozpoznawaniu tekstu (OCR), rozpoznawaniem głosu, rozpoznawaniem obrazu.
Wszystkie służą tym samym celom: identyfikowaniu, śledzeniu, rejestrowaniu, przechowywaniu i wymianie informacji związanej z procesami biznesowymi, produkcyjnymi oraz danymi osobowymi.

W zakresie technologii Auto ID  od kilku lat zajmujemy się dostarczaniem: sprzętu, materiałów eksploatacyjnych,  rozwiązań wytwarzanych przez globalnych liderów oraz rozwiązań własnych.

Zainwestowaliśmy w stworzenie i rozwój własnego laboratorium zajmującego się testowaniem technologii Auto ID w warunkach laboratoryjnych oraz w warunkach przemysłowych.
Stworzyliśmy też dział deweloperski zajmujący się projektowaniem, budową rozwiązań auto ID oraz  integrowaniem ich z systemami naszych klientów.

Preferencje prywatności
Kiedy odwiedzasz naszą stronę, może ona przechowywać przez Twoją przeglądarkę informacje z określonych usług, zazwyczaj w postaci plików cookies. Tutaj możesz zmienić swoje preferencje prywatności. Należy pamiętać, że zablokowanie niektórych rodzajów plików cookie może mieć wpływ na korzystanie z naszej witryny i oferowanych przez nas usług.