Aktualności

Srebrny Jubileusz Sietom Sp. z o.o. Stuknęło Nam 25 lat!

W dn. 25-26 listopada 2017 w Gdańsku świętowaliśmy jubileusz 25-lecia powstania naszej firmy. Centralnym punktem obchodów Jubileuszu 25-lecia Sietom Sp. z o.o. była Jubileuszowa Gala w Hotelu Mercure Gdańsk Posejdon. W części oficjalnej Gali Jubileuszowej Prezesi p. Cezary Siess oraz p. Tadeusz Tomczak dokonali podsumowania wydarzeń oraz dorobku minionych 25 lat.

Zwracając się do pracowników Prezes Cezary Siess powiedział m. in: „Jesteście wszyscy Państwo najcenniejszą częścią naszej firmy. Bez Was nie byłaby możliwa przez te wszystkie lata tak skuteczna działalność biznesowa Sietom sp. z o.o.”.

Przeszliśmy razem kawał drogi i idziemy dalej. Przed nami jednak odpowiedź na pytanie: CO BĘDZIE JUTRO? Jeżeli dalej będziemy tak zgranym zespołem, to na pewno poradzimy sobie z wyzwaniami, jakie przyniesie przyszłość” – powiedział w swym wystąpieniu Prezes Tadeusz Tomczak.

Podczas Gali oprócz wielu wzruszających podziękowań i wspomnień, dziesięcioro pracowników z najdłuższym stażem pracy otrzymało Jubileuszową Statuetkę „Sietom” wykonaną przez artystę rzeźbiarza – prof. Wojciecha Sęczawę.

Po części oficjalnej nastąpiła część nieoficjalna, która trwała aż do rana.

Nasi partnerzy