Notice: Undefined index: activateCSS in /www/sietom_www/www/wp-content/plugins/nextcellent-gallery-nextgen-legacy/nggallery.php on line 546

Xerox WorkCentre 5022/5024

Nowe urządzenia wielofunkcyjne WorkCentre 5022/5024 od Xerox pomagają firmom redukować koszty dzięki funkcjom zwiększającym wydajność. Oferują produktywność w zakresie wydruków A3 dzięki dużej szybkości drukowania i kopiowania, skanowaniu w pełnym kolorze, a także wysokiej jakość drukowi z sieci i funkcjom faksu – wszystko to w przystępnych cenach.
Wysoka produktywność stanowi podstawową cechę urządzeń wielofunkcyjnych Xerox. WorkCentre 5022/5024 drukują z prędkością 24 str./min, zapewniają skanowanie w pełnym kolorze oraz funkcje faksu. Co więcej, ich niewielkie rozmiary sprawiają, że można je wkomponować nawet w niewielką przestrzeń biurową. Pojemność podajników papieru wynosi aż 1850 arkuszy. Każda strona dostarczana jest w czasie nie dłuższym niż 14 s. w przypadku formatów A3 lub arkuszy w rozmiarze 11”X17”. Oznacza to większą wydajność przy mniejszym nakładzie czasu.

 

Facebook