Notice: Undefined index: activateCSS in /www/sietom_www/www/wp-content/plugins/nextcellent-gallery-nextgen-legacy/nggallery.php on line 546

ThinkPad X1 Carbon – Nowe oblicze profesjonalnego urządzenia

Nowy ThinkPad X1 Carbon z ekranem 14-calowym waży tylko 1,28 kg, a dzięki konstrukcji z włókna węglowego jest wyjątkowo wytrzymały i wyposaży w niestandardowe funkcje, takie jak klawiatura adaptacyjna, która dostosowuje swoje działanie do wybranej aplikacji, technologię szybkiego ładowania baterii RapidCharge, opatentowany układ chłodzenia oraz znakomity wyświetlacz ThinkPad ColorBurst.

Dostępny z ekranem z 10-punktową obsługą wielodotyku
10-punktowy ekran wielodotykowy poprawia dokładność obsługi, sprawiając, że przeglądanie i wybieranie opcji dotykiem jest bardziej czułe i precyzyjne.

Sposób sterowania dający swobodę: za pomocą gestów i poleceń głosowych
Przeprowadź prezentację multimedialną na ultrabooku X1 Carbon bez dotykania klawiatury! Dzięki poleceniom głosowym i 10 różnym gestom możesz zmienić sposób interakcji z komputerem.

Wyjątkowo komfortowa klawiatura adaptacyjna
Unikalna klawiatura adaptacyjna automatycznie dostosowuje zachowanie klawiszy funkcyjnych w zależności od używanej aplikacji. To oznacza mniej problemów z obsługą – inteligentna klawiatura przewiduje Twoje potrzeby.

Znakomita technologia wyświetlacza
Wyświetlacz ThinkPad ColorBurst (WQHD, 2560 x 1440) z powłoką antyrefleksyjną zapewnia wyraźniejszy obraz, wyższy poziom jasności i lepsze odwzorowanie kolorów. 300 nitów oraz matryca IPS zapewniające niemal 180-stopniowe kąty widzenia A do tego odporność na smugi. Dostępny jest również wyświetlacz HD+ (1600 x 900).

Praktycznie niezniszczalny: Testowany według specyfikacji wojskowych
Model X1 Carbon, wykonany z użyciem włókien węglowych stosowanych w satelitach, to najtrwalsze urządzenie z serii ThinkPad. W rzeczywistości, wykonujemy osiem oddzielnych testów specyfikacji wojskowych, a wszystko to w ekstremalnych warunkach przy obecności pyłu, wibracji, ciepła, zimna, wysokości, wody i wilgoci, aby zalania, upadki, narażenie na ciepło, a także wszelkie inne przeciwności nie stanowiły dla Ciebie przeszkody.

Bezpieczeństwo urządzeń klasy biznesowej
X1 Carbon wykorzystuje czytnik linii papilarnych, który pozwala logować się przy użyciu danych biometrycznych – przeciągnięcie palcem stanie się Twoim hasłem. Funkcje zabezpieczeń firmy Intel® oraz vPro podnoszą poziom ochrony i ułatwiają wprowadzanie ulepszeń. Układ scalony Trusted Platform Module (TPM) odpowiada za szyfrowanie danych o znaczeniu kluczowym.

Nowoczesny układ chłodzenia: Rewolucyjna technologia odprowadzania ciepła
Pomimo swojej ultracienkiej konstrukcji nowy X1 Carbon pozostaje chłodniejszy niż kiedykolwiek wcześniej. Oparty na opatentowanej technologii wentylator został zaprojektowany od nowa, aby X1 Carbon mógł pracować tak cicho, jak można tego oczekiwać po urządzeniach z serii ThinkPad.

Bezkompromisowo kompaktowy
Nowy ultrabook X1 Carbon z ekranem 14-calowym, ważący zaledwie 1,28 kg, jest najlżejszym na świecie urządzeniem tego typu. Jest również najcieńszym modelem ThinkPada – mierzy zaledwie 17,72 mm grubości.

Dłuższy czas pracy na baterii
Nowy X1 Carbon zapewnia do 9 godzin pracy na baterii po jednokrotnym naładowaniu. A jeśli poziom naładowania spadnie, nie ma obaw: technologia RapidCharge pozwala zasilić baterię w 80% w niecałą godzinę.

 

Facebook