Usługi zarządzania drukiem HP Partner

W obecnej sytuacji gospodarczej przedsiębiorstwa mają większą potrzebę uzyskiwania jak najlepszych zwrotów z inwestycji w urządzenia drukujące – jednak ich priorytetem nadal jest bycie konkurencyjnymi. Takim wymaganiom sprostać mogą usługi zarządzania drukiem HP Partner Managed Print Services (MPS) i Twój zaufany partner. Dzięki bezpośrednim i elastycznym umowom możesz płacić tylko za takie usługi druku, jakich wymagasz.

HP Partner MPS jest wyjątkową ofertą, która łączy w sobie mocne strony HP i partnerów HP. Pozwoli Ci stworzyć elastyczny program zarządzania drukiem, który zapewni rzeczywiste korzyści finansowe dzięki znacznej redukcji czasu i pracy poświęcanych na zarządzanie drukiem. Odpowiednie ukierunkowanie zasobów jest jednak tylko pierwszym z kroków do osiągnięcia znacznych oszczędności: szczegółowe raporty wykorzystania urządzeń drukujących i przeglądy mogą zoptymalizować flotę drukarek, zarówno pod względem podziału, jak i postępu pracy. Tak naprawdę większość Klientów uznaje, że koszty zarządzania dokumentami (często 5–15% dochodów) mogłyby zostać zredukowane nawet o 30% dzięki umowie z HP MPS. I wreszcie ostatnia, choć istotna korzyść – możesz zwiększyć kontrolę i zakres bezpieczeństwa, stosując centralne zarządzanie flotą drukarek.

Oto kluczowe korzyści i funkcje HP Partner MPS.

Zaufanie i kontrola – portal usług HP zapewnia śledzenie urządzenia, analizę wykorzystania urządzenia i analizę trendów, abyś mógł być pewien, że Twoje aktywa uzyskują maksymalną wydajność. Poza monitoringiem HP oferuje kompletny zestaw analiz biznesowych,
w tym bieżące przeglądy. Obejmują one swoim zasięgiem wszystkie aspekty Twoich inwestycji: zestaw urządzeń floty drukarek, liczbę drukowanych stron wg urządzenia, wykorzystanie funkcji, liczbę wydruków kolorowych/czarno-białych oraz urządzenia, które nie mają funkcji raportowania. Wreszcie nasi konsultanci przekażą Ci ocenę możliwości z rekomendacją przyszłych zmian w produktach, które pozwolą na zwiększenie oszczędności i wydajności pracowników.

Zaufanie i wsparcie – Poza przypisanym zespołem HP Partner uzyskasz zdalny dostęp do Managera Dostaw HP, który może być punktem kontaktowym do wszystkich zadań związanych ze świadczeniem usług, takich jak: organizacja floty drukarek i obsługi, wdrożenie i bieżące zarządzanie. Zespół HP Partner MPS będzie z Tobą współpracował, aby zagwarantować świadczenie usług na uzgodnionym poziomie pod względem obsługi technicznej, konserwacji prewencyjnej i wykorzystania zasobów.

Spokój umysłu – HP Partner MPS zapewnia łatwy sposób zarządzania posiadanymi urządzeniami drukarskimi i ich rozwojem. Dzięki zdalnej diagnostyce i obsłudze technicznej na miejscu nasz serwis i obsługa urządzeń zagwarantują, że Twoja flota drukarek będzie zawsze sprawna, a wszelkie problemy techniczne będą skutecznie usuwane. Zautomatyzowane dostawy zapewniają regularną wymianę tonerów, aby wydruki zawsze były w odpowiedniej jakości.

Elastyczność i dostosowanie usług – HP MPS obsługuje szeroką gamę urządzeń marki HP i innych marek, co pozwala na zminimalizowanie inwestycji w inne programy MPS spoza asortymentu HP2. Wybierz okres umowy od 12 do 60 miesięcy i jedną z trzech elastycznych opcji rozliczeń z oferty (Level Pay, Base +Click, Cost per Page).

Doskonałość wykonania – Obsługa i serwis HP są monitorowane i sprawdzane pod względem szybkości reakcji, stałych stawek i satysfakcji Klienta. Nasi autoryzowani inżynierowie wykorzystują duży zasób profesjonalnych narzędzi diagnostycznych i metodologii, zarówno w sposób zdalny, jak i na miejscu, aby świadczyć usługi na światowym poziomie.

Zwiększona wydajność rozwiązań – HP i partnerzy oferują duży wachlarz rozwiązań, które spełniają wymogi Twojego przedsiębiorstwa w zakresie drukowania, zarządzania postępem prac, bezpieczeństwa, mobilności i konsultacji technicznych oraz integracji.

Wybierz usługi zarządzania drukiem HP Partner
Gold_Partner_Insignia na www

Centrum Obsługi Klienta
tel. 0 801 301 401
e-mail: infolinia@sietom.pl

Facebook