Komputery stacjonarne HP

Komputery stacjonarne mogą mieć różne formy i rozmiary, dostosowane do potrzeb klienta. Obudowy typu Small Form Factor pozwalają uzyskać optymalną równowagę między małym rozmiarem a możliwościami rozbudowy. Obudowy typu wieża mają pojemność i możliwości rozbudowy odpowiednie dla zaawansowanych użytkowników, natomiast obudowy typu Ultra Slim Desktop są przydatne w sytuacji, gdy miejsce na stanowisku pracy jest ograniczone i wymagana jest duża wydajność.
Ostatnie innowacje firmy HP wprowadzane w komputerach stacjonarnych pozwoliły zmniejszyć wielkość urządzeń, co obniża koszty zajmowanej powierzchni. Urządzenia mają rozbudowane funkcje obsługi dotykowej, umożliwiające wydajne i szybkie korzystanie z informacji. Silniejsza ochrona danych obniża poziom ryzyka. Rozwiązania HP w zakresie bezpieczeństwa ułatwiają klientom ochronę danych biznesowych dzięki kompleksowym, wielopoziomowym funkcjom zabezpieczeń wbudowanym w produkty HP. Komputery HP Desktop Mini są tak małe, że zmieszczą się prawie wszędzie, oraz cechują się bardzo niskim poborem mocy.
Komputery stacjonarne HP Elite są zbudowane z elementów zaprojektowanych tak, aby można było uzyskać do nich dostęp bez użycia narzędzi. Pozwala to zaoszczędzić czas i energię wymaganą na konserwację, wymianę i rozbudowę.

Facebook